X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Katowice i okolice
Odpowiedz

Katowice i okolice

Oceń ten wątek:
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 14 lutego 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    To podwójnie gorąca atmosfera :D a tak na serio to jestem ciekawa jak ten żel działa - poczekam na efekty u Cb :)




    Czekaj haha ale możesz się nie doczekac tak jak ja 🙈🙈🙈🤷‍♀️😁😁

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 15 lutego 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    A no to u mnie niestety nie. Za każdym razem i dwóch różnych gin to mówi.
    W poniedz idę do swojej gin z wynikami wszystkimi to pewnie da mi skiero na droznosc
    Ja dopiero po roku stymulacji dostałam skierowanie i uważam że ten rok był stracony- nie ten lekarz nie te leczenie, strata pieniędzy.

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ