Forum Starając się - ogólne kiedy beta?
Odpowiedz

kiedy beta?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • andzia13 Przyjaciółka
  Postów: 107 75

  Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, jestem tu nowa,mam taki problem ponieważ dwie poprzednie ciąże poroniłam 1-w 14tc,2-w 7tc, było to dwa lata temu, od roku staram się na luzie podchodzić do tematu ciąży,ale ostatnie trzy miesiące zaczęlam robić wykresy i przykładać do tego większą wagę. I oto w tym miesiącu jest tak, teraz jestem w 22 dc, i to jest 8 dpo, ( robiony test ow) w 3 dpo zaczęły mnie boleć krzyże i dół brzucha i jajniki jak na okres i tak jest do dziś, dziś skoczyła mi temperatura na 37.5 i mam taki wodnisty śluz,a że jestem niecierpliwa to wczoraj rano zrobiłam betę bo cos mnie podkusiło zęby zrobić test pepino i wyszła bladuchna kreseczka dwa dni temu a wczoraj przed beta drugi test i nic wiec polecialam na bete-co jest nie tak. Dziś odbieram wyniki a tu <0.1 i stad moje pytanie czy któraś z Pań tak miała i czy jest jakaś jeszcze szansa na dzidziusia w tym cyklu? Czy beta zrobiona była za wcześnie i jest jeszcze szansa?

  Andzia
 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Szansa na ciążę jest jak w każdym cyklu 50/50. Objawy o których piszesz zdarzają się w każdym cyklu, więc nie podciągałabym ich na siłę pod ciążę.

  8dpo to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek testy. Siknij na testa za 5 dni, jeśli coś wyjdzie idź na betę.

  Tyle.

  Maialen lubi tę wiadomość

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
 • andzia13 Przyjaciółka
  Postów: 107 75

  Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ok, dzieki

  Andzia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego