Forum Starając się - ogólne kiedy beta?
Odpowiedz

kiedy beta?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia13 Przyjaciółka

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa,mam taki problem ponieważ dwie poprzednie ciąże poroniłam 1-w 14tc,2-w 7tc, było to dwa lata temu, od roku staram się na luzie podchodzić do tematu ciąży,ale ostatnie trzy miesiące zaczęlam robić wykresy i przykładać do tego większą wagę. I oto w tym miesiącu jest tak, teraz jestem w 22 dc, i to jest 8 dpo, ( robiony test ow) w 3 dpo zaczęły mnie boleć krzyże i dół brzucha i jajniki jak na okres i tak jest do dziś, dziś skoczyła mi temperatura na 37.5 i mam taki wodnisty śluz,a że jestem niecierpliwa to wczoraj rano zrobiłam betę bo cos mnie podkusiło zęby zrobić test pepino i wyszła bladuchna kreseczka dwa dni temu a wczoraj przed beta drugi test i nic wiec polecialam na bete-co jest nie tak. Dziś odbieram wyniki a tu <0.1 i stad moje pytanie czy któraś z Pań tak miała i czy jest jakaś jeszcze szansa na dzidziusia w tym cyklu? Czy beta zrobiona była za wcześnie i jest jeszcze szansa?

Andzia
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa na ciążę jest jak w każdym cyklu 50/50. Objawy o których piszesz zdarzają się w każdym cyklu, więc nie podciągałabym ich na siłę pod ciążę.

8dpo to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek testy. Siknij na testa za 5 dni, jeśli coś wyjdzie idź na betę.

Tyle.

Maialen lubi tę wiadomość

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • andzia13 Przyjaciółka

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki

Andzia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego