X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kiedy beta?
Odpowiedz

kiedy beta?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia13 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa,mam taki problem ponieważ dwie poprzednie ciąże poroniłam 1-w 14tc,2-w 7tc, było to dwa lata temu, od roku staram się na luzie podchodzić do tematu ciąży,ale ostatnie trzy miesiące zaczęlam robić wykresy i przykładać do tego większą wagę. I oto w tym miesiącu jest tak, teraz jestem w 22 dc, i to jest 8 dpo, ( robiony test ow) w 3 dpo zaczęły mnie boleć krzyże i dół brzucha i jajniki jak na okres i tak jest do dziś, dziś skoczyła mi temperatura na 37.5 i mam taki wodnisty śluz,a że jestem niecierpliwa to wczoraj rano zrobiłam betę bo cos mnie podkusiło zęby zrobić test pepino i wyszła bladuchna kreseczka dwa dni temu a wczoraj przed beta drugi test i nic wiec polecialam na bete-co jest nie tak. Dziś odbieram wyniki a tu <0.1 i stad moje pytanie czy któraś z Pań tak miała i czy jest jakaś jeszcze szansa na dzidziusia w tym cyklu? Czy beta zrobiona była za wcześnie i jest jeszcze szansa?

    Andzia
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa na ciążę jest jak w każdym cyklu 50/50. Objawy o których piszesz zdarzają się w każdym cyklu, więc nie podciągałabym ich na siłę pod ciążę.

    8dpo to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek testy. Siknij na testa za 5 dni, jeśli coś wyjdzie idź na betę.

    Tyle.

    Maialen lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • andzia13 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki

    Andzia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ