Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Kiedy czas na rodzeństwo
Odpowiedz

Kiedy czas na rodzeństwo

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 24 czerwca, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące po drugich urodzinach Emilii zaczęłam starania o drugiegoalucha. Wydawało mi się że moje 4 letnie dziecko dobrze poradzi sobie z młodszym rodzeństwem ale zaczynam mieć wątpliwości...czy to już nie za późno a jeszcze za wcześnie? Jaka różnica wieku jest najlepsza?

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • boo123 Ekspertka

Wysłany: 24 czerwca, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak marzyłam żeby mieć różnice między dziećmi 2-3 lata. Jednak synek niedługo skonczy 3 latka a my nadal bezskutecznie staramy się o rodzeństwo. Też się zastanawiam czy 4 lata to nie za dużo już, ale niestety nie mam na to wpływu. Choć z drugiej strony cieszę się bo poświęciłam sporo czasu na odchowanie synka, moja cała uwaga skupiona jest na nim, jestem cała dla niego. Wyrasta na fajnego, mądrego chłopczyka i w razie gdyby się pojawiło rodzeństwo (oby) to będzie się cieszył i będę miała w nim pomocnika 😀

Ignissa, /Natalka lubią tę wiadomość

08.2016 - po 2 latach starań synuś ♥️
    Starania o rodzeństwo od 05.2018

... Rzucam to wszystko i jadę w Bieszczady
  • Nona Autorytet

Wysłany: 24 czerwca, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma 4 lata, staramy się wciąż. Gdyby to ode mnie zależało to 2 lata bym chciała a tak to co zrobić czekamy.... Bardzo będę szczęśliwa jak w ogóle się uda...

Ignissa, /Natalka lubią tę wiadomość

Starania od 05.2019 o rodzeństwo dla córki lat 4. Mąż morfologia 0%. Asthenoteratozoospermia. Salfazin.
  • Ignissa Autorytet

Wysłany: 25 czerwca, 07:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy sie statac, jak córka miała ok. 1,5 roku, chciałam różnicę 2, 2-5 roku. Dziś ma juz ponad 3 latka a rodzeństwa niestety ani śladu. Staram się w tej chwili nie zastanawiać jaka roznica będzie najlepsza, bo jak widać nie mam ma to wielkiego wpływu. Jak się uda, to sie uda, będziemy się cieszyć i jakoś sobie poradzimy :)

/Natalka, Hortensja lubią tę wiadomość

27.01.2016 SN - Dobrawa 2830g, 55cm
    08.2018 - ciąża biochemiczna
    03.2019 - ciąża biochemiczna
    3 cykl z Acardem i monitoringiem + 2cs Euthyrox
    Za wysoka insulina po 2h
    Od 29.07 dieta z niskim igl + od 2.08 Inofem
    82819653b9217a40c360183bc6b33168.png
  • Hortensja Debiutantka

Wysłany: 29 czerwca, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wydaje się że optymalna jest różnica 2-2.5lat między dziećmi- jest na tyle niewielka, że dzieciaki będą ze sobą emocjonalnie związane i będą towarzyszami zabaw a jednocześnie nie będzie tak trudno dla mamy jak mając dwójkę rok po roku.
    Ja zaczynam starania od lipca.

3i49k6nl31yjx7ab.png
  • Mysza13 Ekspertka

Wysłany: 29 czerwca, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym różnice na poziomie 2 lat. To jest nasz 3cs. Jakby się udało byłyby równe dwa lata- trzymajcie kciuki.

Chociaż tak na prawdę i tak najważniejsze żeby udało się urodzić zdrowe dziecko:) To kiedy się to uda, no cóż, mamy na to ograniczony wpływ.

Hortensja lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)