Forum Starając się - ogólne Kiedy czas na rodzeństwo
Odpowiedz

Kiedy czas na rodzeństwo

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 24 czerwca 2019, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące po drugich urodzinach Emilii zaczęłam starania o drugiegoalucha. Wydawało mi się że moje 4 letnie dziecko dobrze poradzi sobie z młodszym rodzeństwem ale zaczynam mieć wątpliwości...czy to już nie za późno a jeszcze za wcześnie? Jaka różnica wieku jest najlepsza?

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak marzyłam żeby mieć różnice między dziećmi 2-3 lata. Jednak synek niedługo skonczy 3 latka a my nadal bezskutecznie staramy się o rodzeństwo. Też się zastanawiam czy 4 lata to nie za dużo już, ale niestety nie mam na to wpływu. Choć z drugiej strony cieszę się bo poświęciłam sporo czasu na odchowanie synka, moja cała uwaga skupiona jest na nim, jestem cała dla niego. Wyrasta na fajnego, mądrego chłopczyka i w razie gdyby się pojawiło rodzeństwo (oby) to będzie się cieszył i będę miała w nim pomocnika 😀

Ignissa, /Natalka lubią tę wiadomość

2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

Starania o rodzeństwo od 05.2018

05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 czerwca 2019, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:16

Ignissa, /Natalka lubią tę wiadomość

• Ignissa Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 07:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy sie statac, jak córka miała ok. 1,5 roku, chciałam różnicę 2, 2-5 roku. Dziś ma juz ponad 3 latka a rodzeństwa niestety ani śladu. Staram się w tej chwili nie zastanawiać jaka roznica będzie najlepsza, bo jak widać nie mam ma to wielkiego wpływu. Jak się uda, to sie uda, będziemy się cieszyć i jakoś sobie poradzimy :)

/Natalka, Hortensja lubią tę wiadomość

Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Hortensja Przyjaciółka

Wysłany: 29 czerwca 2019, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wydaje się że optymalna jest różnica 2-2.5lat między dziećmi- jest na tyle niewielka, że dzieciaki będą ze sobą emocjonalnie związane i będą towarzyszami zabaw a jednocześnie nie będzie tak trudno dla mamy jak mając dwójkę rok po roku.
    Ja zaczynam starania od lipca.

ojxeo7eslrb2vzph.png
    3i49k6nlhsy0rfdb.png
  • Mysza13 Ekspertka

Wysłany: 29 czerwca 2019, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym różnice na poziomie 2 lat. To jest nasz 3cs. Jakby się udało byłyby równe dwa lata- trzymajcie kciuki.

Chociaż tak na prawdę i tak najważniejsze żeby udało się urodzić zdrowe dziecko:) To kiedy się to uda, no cóż, mamy na to ograniczony wpływ.

Hortensja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego