X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy do lekarze ?
Odpowiedz

Kiedy do lekarze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olinka Autorytet
    Postów: 341 843

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki mam takie pytanie. Kiedy zrobiliście test ? jeżeli wyszedł pozytywnie to kiedy do lekarza ?

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test dwa dni przed @, wizyta u lekarza tydzień po terminie miesiączki i widoczny pęcherzyk. Po kolejnych dwóch tygodniach kolejna wizyta i bijące serduszko.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:18

  • olinka Autorytet
    Postów: 341 843

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za odp :)

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co za bardzo spieszyc sie z wizyta u lekarza. :) 6 tydzien chyba bedzie ok, no chyba, ze wczesniej jakies nieprawidlowosci byly...

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test dzien przed @, wizyta dwa tyg pozniej

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ