X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy ginekolog zawodzi..
Odpowiedz

Kiedy ginekolog zawodzi..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie czy która z Was miała problem z długimi cyklami (40 dni) po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Tabletki odstawiłam pół roku temu.Moje cykle wynosiły ok 30 dni przed antykoncepcją.Jakie badania miałyście robione. Pytam na forum ponieważ mój ginekolog na którego czekałam 3 tygodnie, rzucił okiem na kartę NIE BADAJĄC mnie i powiedział żę nie ma się czym martwić. Po roku starań o dziecko bez efektu dopiero powinnam sie do niego zgłosić. Dlatego postanowiłam badania zrobić na własną rękę. CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA PODOBNY PROBLEM. pOZDRAWIAM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zrobic w 2-3 dniu cyklu LH, FSH, progesteron 7 dni po owulacji, do tego prolaktyne, insuline, glukoze, testosteron, TSH.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 09:13

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz sobie zbadac podstawy, czyli TSH, prolaktyne (obojetnie jaki dzien, prl koniecznie na czczo) i progesteron na 7dni przed miesiaczka. Chyba, ze wiesz kiedy masz owulacje to progesteron wtedy 7 dni po owulacji. Jest spora szansa, ze po antykoncepcji bedziesz miala podwyzszona prolaktyne. Jak beda wyniki tych 3 podstawowych badan to bedzie mozna pomyslec co i jak dalej robic :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:):):) na własną rękę stosuję od kilku dni inofem, ale badania trzeba zrobić szczególnie że antykoncepcje stosowałam 4 lata...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ