Forum Starając się - ogólne Kiedy ginekolog zawodzi..
Odpowiedz

Kiedy ginekolog zawodzi..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie czy która z Was miała problem z długimi cyklami (40 dni) po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Tabletki odstawiłam pół roku temu.Moje cykle wynosiły ok 30 dni przed antykoncepcją.Jakie badania miałyście robione. Pytam na forum ponieważ mój ginekolog na którego czekałam 3 tygodnie, rzucił okiem na kartę NIE BADAJĄC mnie i powiedział żę nie ma się czym martwić. Po roku starań o dziecko bez efektu dopiero powinnam sie do niego zgłosić. Dlatego postanowiłam badania zrobić na własną rękę. CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA PODOBNY PROBLEM. pOZDRAWIAM

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zrobic w 2-3 dniu cyklu LH, FSH, progesteron 7 dni po owulacji, do tego prolaktyne, insuline, glukoze, testosteron, TSH.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 09:13

• Anatolka Autorytet

Wysłany: 30 października 2014, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz sobie zbadac podstawy, czyli TSH, prolaktyne (obojetnie jaki dzien, prl koniecznie na czczo) i progesteron na 7dni przed miesiaczka. Chyba, ze wiesz kiedy masz owulacje to progesteron wtedy 7 dni po owulacji. Jest spora szansa, ze po antykoncepcji bedziesz miala podwyzszona prolaktyne. Jak beda wyniki tych 3 podstawowych badan to bedzie mozna pomyslec co i jak dalej robic :)

1usa3e5e6fqireg4.png

3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:):):) na własną rękę stosuję od kilku dni inofem, ale badania trzeba zrobić szczególnie że antykoncepcje stosowałam 4 lata...

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego