X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy mogła wystąpić owulacja?
Odpowiedz

Kiedy mogła wystąpić owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Huda Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huda wrote:
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

    Ciężko określić dokładnie dzień na podstawie samego wykresu (którego i tak nie widzę wiec tym bardziej). Mozna określić czas płodny, okoloowulacyjny którymi to dniami są te co pisałaś. Test owulacyjny wychodzi 24-36h przed owulacja.
    A temperatura potrafi wzrastać po 2 dniach od owulacji, co też jest prawidłowe.
    Tak wiec gdzieś w okolicach 12.07-14.07 powinna byc owulacja ;) mierz dalej temperaturę :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ