Forum Starając się - ogólne Kiedy mogła wystąpić owulacja?
Odpowiedz

Kiedy mogła wystąpić owulacja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Huda Nowa

Wysłany: 15 lipca 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

• terka Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2018, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huda wrote:
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

Ciężko określić dokładnie dzień na podstawie samego wykresu (którego i tak nie widzę wiec tym bardziej). Mozna określić czas płodny, okoloowulacyjny którymi to dniami są te co pisałaś. Test owulacyjny wychodzi 24-36h przed owulacja.
    A temperatura potrafi wzrastać po 2 dniach od owulacji, co też jest prawidłowe.
    Tak wiec gdzieś w okolicach 12.07-14.07 powinna byc owulacja ;) mierz dalej temperaturę :)

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego