Forum Starając się - ogólne Kiedy mogła wystąpić owulacja?
Odpowiedz

Kiedy mogła wystąpić owulacja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Huda Nowa

Wysłany: 15 lipca 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

• terka Autorytet

Wysłany: 15 lipca 2018, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huda wrote:
    Witam! Od 3 miesięcy staramy się i dziecko. Mam nie regularne cykle i co miesiac nie jestem w stanie określić kiedy dokladnie wystąpiła owulacja. 10,11,12.07.2018 test owulacyjny wyszedl pozytywnie. Śluz jakikolwiek jaki zauważyłam byl 12.07. Natomiast temperatyra wzrosła dopiero dzis (15.07). Jak mam to interpretowac? Pomóżcie???!!!

Ciężko określić dokładnie dzień na podstawie samego wykresu (którego i tak nie widzę wiec tym bardziej). Mozna określić czas płodny, okoloowulacyjny którymi to dniami są te co pisałaś. Test owulacyjny wychodzi 24-36h przed owulacja.
    A temperatura potrafi wzrastać po 2 dniach od owulacji, co też jest prawidłowe.
    Tak wiec gdzieś w okolicach 12.07-14.07 powinna byc owulacja ;) mierz dalej temperaturę :)

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego