Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy test?
Odpowiedz

Kiedy test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 27-31 dni, od 9dc bardzo bolalo mnie podbrzusze i jajniki przez ok 6dni, od 12-13dc doszly bole piersi, które z dnia na dzien sa coraz bardziej nieznośne 😒 dzis mam 21 dc, piaty dzien po każdym posiłku odczuwam gorycz w ustach 😷 owulacje zawsze mam na 16dc, nie bylo jej - zawsze czuje po bólu jajników. Podejrzewam, ze mogla wystąpić od 9dc wtedy, kiedy bolalo mnie tak strasznie podbrzusze. Temperature zaczelam mierzyć od 12 dc- tu mój blad. Ciągle utrzymuje sie na wyższych poziomach 36.8-36.9, skoku nie zaobserwowalam, byc moze zaczelam mierzyć zbyt późno.
    kiedy wg Was mogę zatestowac?

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    .

    Najwcześniej od 14 dni po owulacji lub w terminie @.

  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Najwcześniej od 14 dni po owulacji lub w terminie @.
    Najgorzej, ze juz sama nie wiem kiedy doszlo do owulacji, zawsze mam na 16dc. A w tym cyklu od 9dc bolaly jajniki jak przy owulacji przez ok tydzień.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    Najgorzej, ze juz sama nie wiem kiedy doszlo do owulacji, zawsze mam na 16dc. A w tym cyklu od 9dc bolaly jajniki jak przy owulacji przez ok tydzień.

    Skoro masz zawsze owulacje w 16 dc, to zrób test w 30/31 dniu cyklu, będzie to w dniu miesiączki jeśli miałaby się nie pojawić. Czasem owulacja występuje bezobjawowo. Po temperaturze, konsystencji śluzu i szyjce macicy można ją stwierdzić a niekoniecznie po bólach podbrzusza czy też innych objawach zaobserwowanych w poprzednim cyklu. Każdy cykl jest inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 15:07

  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Skoro masz zawsze owulacje w 16 dc, to zrób test w 30/31 dniu cyklu, będzie to w dniu miesiączki jeśli miałaby się nie pojawić. Czasem owulacja występuje bezobjawowo. Po temperaturze, konsystencji śluzu i szyjce macicy można ją stwierdzić a niekoniecznie po bólach podbrzusza czy też innych objawach zaobserwowanych w poprzednim cyklu. Każdy cykl jest inny.
    Żadnego skoku temp od 12 dc nie bylo, śluz plodny byl podczas bóli, czyli od 9dc

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przewidujesz, że mógł byc w 9 dc, to zatestuj jutro testem od czulosci 10 ml, bedzie 12 dpo, to może juz cos wyjść.

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Jak przewidujesz, że mógł byc w 9 dc, to zatestuj jutro testem od czulosci 10 ml, bedzie 12 dpo, to może juz cos wyjść.
    Dzis zrobiłam o czułości 10, ale po poludniu. Nic nie wyszlo.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    Dzis zrobiłam o czułości 10, ale po poludniu. Nic nie wyszlo.
    No to zostaje czekać ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • arjot Ekspertka
    Postów: 164 82

    Wysłany: 21 lipca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle takie jak Ty, pierwszy cień cienia na teście o czułości 10 pojawił się w 29 dc.


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ