X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy test?
Odpowiedz

Kiedy test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 27-31 dni, od 9dc bardzo bolalo mnie podbrzusze i jajniki przez ok 6dni, od 12-13dc doszly bole piersi, które z dnia na dzien sa coraz bardziej nieznośne 😒 dzis mam 21 dc, piaty dzien po każdym posiłku odczuwam gorycz w ustach 😷 owulacje zawsze mam na 16dc, nie bylo jej - zawsze czuje po bólu jajników. Podejrzewam, ze mogla wystąpić od 9dc wtedy, kiedy bolalo mnie tak strasznie podbrzusze. Temperature zaczelam mierzyć od 12 dc- tu mój blad. Ciągle utrzymuje sie na wyższych poziomach 36.8-36.9, skoku nie zaobserwowalam, byc moze zaczelam mierzyć zbyt późno.
    kiedy wg Was mogę zatestowac?

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    .

    Najwcześniej od 14 dni po owulacji lub w terminie @.

  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Najwcześniej od 14 dni po owulacji lub w terminie @.
    Najgorzej, ze juz sama nie wiem kiedy doszlo do owulacji, zawsze mam na 16dc. A w tym cyklu od 9dc bolaly jajniki jak przy owulacji przez ok tydzień.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    Najgorzej, ze juz sama nie wiem kiedy doszlo do owulacji, zawsze mam na 16dc. A w tym cyklu od 9dc bolaly jajniki jak przy owulacji przez ok tydzień.

    Skoro masz zawsze owulacje w 16 dc, to zrób test w 30/31 dniu cyklu, będzie to w dniu miesiączki jeśli miałaby się nie pojawić. Czasem owulacja występuje bezobjawowo. Po temperaturze, konsystencji śluzu i szyjce macicy można ją stwierdzić a niekoniecznie po bólach podbrzusza czy też innych objawach zaobserwowanych w poprzednim cyklu. Każdy cykl jest inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 15:07

  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Skoro masz zawsze owulacje w 16 dc, to zrób test w 30/31 dniu cyklu, będzie to w dniu miesiączki jeśli miałaby się nie pojawić. Czasem owulacja występuje bezobjawowo. Po temperaturze, konsystencji śluzu i szyjce macicy można ją stwierdzić a niekoniecznie po bólach podbrzusza czy też innych objawach zaobserwowanych w poprzednim cyklu. Każdy cykl jest inny.
    Żadnego skoku temp od 12 dc nie bylo, śluz plodny byl podczas bóli, czyli od 9dc

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przewidujesz, że mógł byc w 9 dc, to zatestuj jutro testem od czulosci 10 ml, bedzie 12 dpo, to może juz cos wyjść.

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 18 lipca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Jak przewidujesz, że mógł byc w 9 dc, to zatestuj jutro testem od czulosci 10 ml, bedzie 12 dpo, to może juz cos wyjść.
    Dzis zrobiłam o czułości 10, ale po poludniu. Nic nie wyszlo.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudnesprawy wrote:
    Dzis zrobiłam o czułości 10, ale po poludniu. Nic nie wyszlo.
    No to zostaje czekać ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • arjot Ekspertka
    Postów: 164 82

    Wysłany: 21 lipca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle takie jak Ty, pierwszy cień cienia na teście o czułości 10 pojawił się w 29 dc.


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ