X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy zrobić test po plamieniu implantacyjnym?
Odpowiedz

Kiedy zrobić test po plamieniu implantacyjnym?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julitaa5 Koleżanka
    Postów: 34 5

    Wysłany: 18 września 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od około 10 miesięcy staram sie z partnerem o dziecko lecz bez jakiejś większej presji bardziej na spokojnie. Moja ostatnia miesiączka była 21.09 i trwała do 25.09 dzień owulacji wypadał na około 07.09 a następna miesiączka powinna być 22.09. Od 02.09 do 09.09 cały czas współżyłam. Teraz w sobotę dostałam plamienia był to dosłownie różowy sluz jakby zwykły biały wymieszany z krwią i trwało to dosłownie cały dzień od rana do wieczora, ale następnego dnia z rana juz nic i tak do tej pory, myslałam ze rozkręci się z tego miesiączka, ale zero boli brzucha a akurat ja mam dość bolesną miesiączkę. Do dzisiaj nic jest poniedziałek i zrobiłam test ciążowy, ale niestety negatywny. Zastanawiam się czy mogłoby to być plamienie implantacyjne i po jakim czasie najlepiej zrobić test. Nie wiem czy juz raczej sie nie nastawiać, że udało sie w tym cyklu czy może a wczesnie zrobiłam ten test. Jedyne jakies objawy jakie mam to to ze już od tygodnia bolą mnie piersi zupełnie inaczej niż przed okresem. Przed okresem bolą mnie bardziej sutki a teraz od około wtorku bolą mnie dosłownie całe piersi łącznie z sutkami i to tak, ze nie mogę spac na brzuchu. I w czwartek i piątek czułam sie jakbym miała gorączkę byłam cała rozpalona ciagle mi było zimno i na ogol od tamtej pory czuje dość srednio.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ