X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kiedyi jak często na dzidziusia
Odpowiedz

kiedyi jak często na dzidziusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres mam co 28-32 dni jak czesto i w ktorych dniach cyklu radzilybyscie sie kochac aby zwiekszyc szanse na dzidziusia. Codziennie? co 2 dzien? I w ktore dni cyklu

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni (np. 3-4) przed owulacją, w dzień owulacji i dzień po owulacji :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówił o dniu przed owulacją, w dniu owulacji i dzień po. Później najlepiej wcale. Mi się w ten sposób nie udało, ale koleżance tak.

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaskutkowało serduszkowanie od dnia przed owulacją 4-5 dni pod rząd, czasem było od dwóch dni przed owulką.Ale tak najlepiej jak nasienie partnera jest bdb jakości, jak jest słabsze bo najlepiej co drugi dzień np dwa dni przed owu, w dzień owu itp.

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    Okres mam co 28-32 dni jak czesto i w ktorych dniach cyklu radzilybyscie sie kochac aby zwiekszyc szanse na dzidziusia. Codziennie? co 2 dzien? I w ktore dni cyklu
    Spontanicznie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:32

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:32

    Anutka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:33

    Anutka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Aka81 dlaczego pozniej najlepiej wcale? tez cos ost,slyszalam ze po owulce najlepiej skonczyc przytulanie,,, nie wiem ile w tym prawdy...pozdrawiam
    Ja niezakonczylam przytulania po owulce :-). Po potwierdzeniu ciazy mielismy 4 mies przerwy :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka, dlaczego 4 miesiące przerwy?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:33

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    a najlepiej spontan... i luzzzz :)

    Spontanicznie, ja celowałam pi razy drzwi bo nie poznałam swoich cyklów jeszcze:) Mnie się udawało w chwili, kiedy odpuszczałam a tu niespodzianka :P

    Ale generalnie nie powinno się codziennie bo plemniki są słabsze i trudniej zaskoczyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa, tak mi powiedział gin. Lepiej żeby w czasie ewentualnej implantacji nie było skurczy macicy przy orgaźmie.

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:33

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wszystko jasne :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:33

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 września 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym jak często to co osoba to inna filozofia ja od lekarza słyszałam i nawet czytałam w necie jakiś artykuł medyczny napisany przez jakiegoś lekarza oczywiście nie z Polski tylko z USA, że codzienne współżycie wcale nie osłabia plemników i nie zmniejsza szansy na poczęcie ale to prawda, że plemników jest mniej ale one są ponoć wtedy bardziej żywotne i ruchliwe...no ale to chyba się sprawdza u mężczyzn którzy nie mają większych problemów z nasieniem :) A co do współżycia po owulacji to też czytałam, że na jakieś 8 dni po owulacji powinno się zachować abstynencję by nie zaszkodzić ewentualnemu zagnieżdżeniu jednak to też pewnie kwestia indywidualna organizmu każdej kobiety bo jest tutaj na OF sporo dziewczyn, które współżyły po owulacji i są w zdrowej ciąży. My w cyklu w którym zaszliśmy nie mieliśmy wyznaczonej reguły jak często bo i tak wyszłam z założenia, że skoro przez ponad 2 lata nic z tego to czemu akurat teraz?? No i po owulacji współżyliśmy też dalej i niespodzianka była miła..niestety zbyt krótka :( teraz walczymy dalej. Ale jak już wspomniałam w jaki sposób, jak często i czy po owulacji też to już kwestia indywidualna Każdej z Nas :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dziewczyny już mówiły, jeśli wyniki badań spermy partnera są dobre, to można codziennie :) A jeśli są słabe, to lepiej co 2 dni w okresie płodnym, a przed i po się wstrzymać, żeby dać partnerowi czas na uzupełnienie żołnierzyków :) Przy założeniu, że masz cykle 28-32 dni i owulację w normalnym terminie, można właściwe starania zaczynać 11-12dc i kończyć koło 16-17 dc, ale najlepiej poobserwuj organizm (temperatura, śluz, ew. testy owulacyjne), żeby dowiedzieć się, kiedy u Ciebie występuje okres płodny :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry temat, niestety z badaniem nasienia bede musiala i moj poczekac do grudnia bo wtedy wracamy. Od pazdziernika chcemy sie starac i tak mysle ze po @ zaczniemy. Jednej sie udalo :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ