X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne KIR HLA-C
Odpowiedz

KIR HLA-C

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emeczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staraczki, jestem tu nowa. Wierzę, że są tu osoby z dużą większą wiedzą niż moja, stąd pytanie.
    Czy któraś/ któryś z Was wie co oznaczają takie wyniki KIR HLA-C
    JA:
    KIR nieobecne: 2DL5(grupa2), 2DS3, 2DS4 norm, Genotyp BX, HLA-C*06 grupa C2
    MĄŻ:
    HLA-C*02,*05 grupa C2

    Z góry dziękuję za odpowiedź 🤗🤗

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczka wrote:
    Witam staraczki, jestem tu nowa. Wierzę, że są tu osoby z dużą większą wiedzą niż moja, stąd pytanie.
    Czy któraś/ któryś z Was wie co oznaczają takie wyniki KIR HLA-C
    JA:
    KIR nieobecne: 2DL5(grupa2), 2DS3, 2DS4 norm, Genotyp BX, HLA-C*06 grupa C2
    MĄŻ:
    HLA-C*02,*05 grupa C2

    Z góry dziękuję za odpowiedź 🤗🤗
    Hej,
    Z tego co się orientuję to dobre wyniki :)
    Szerzej o kir i tym drugim badaniu możesz poczytać w dziale Starając się z pomocą medyczną i tam wątek o KIR

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ