X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klinika Leczenia Niepłodności
Odpowiedz

Klinika Leczenia Niepłodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o adresy Klinik które mają podpisany kontrakt z NFZ :) Pilne!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niektórych państwowych szpitalach są Poradnie Leczenia Niepłodności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam i wybralam Angelius w katowicach
    .

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawiam się nad wyborem kliniki celem IUI mam na myśli ANGELIUS PROVITA Katowice, mimo że mam kawałek drogi jestem spod Krakowa to jakoś mnie tam ciągnie. Jakie macie zdanie na temat tej kliniki ??

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Dziewczyny zastanawiam się nad wyborem kliniki celem IUI mam na myśli ANGELIUS PROVITA Katowice, mimo że mam kawałek drogi jestem spod Krakowa to jakoś mnie tam ciągnie. Jakie macie zdanie na temat tej kliniki ??

    Ja niestety mam bardzo złe. W tym miesiącu zmieniam klinikę z Angeliusa na GYNCENTRUM.

    Nona lubi tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o klinice Ludwin&Ludwin ? Jednak zostawiamy Katowice i na IUI zdecydujemy się jednak w krakowie. Myslimy o powyższej, bo mają nową metodę Evie i jeśłi tylko wyniki się poprawią chcielibyśmy iść na tą IUI.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ