Forum Starając się - ogólne Klinika niepłodności na Polnej w Pz?
Odpowiedz

Klinika niepłodności na Polnej w Pz?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 10 lipca 2018, 20:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dostanę tam skierowanie na badania, mam pytanie do dziewczyn które tam były. Czy było pomocne? Czy coś się wyjaśniło apropo braku ciąży? Zostaje się tam 2 dni?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 lipca 2018, 10:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  :/

 • melba Autorytet
  Postów: 536 130

  Wysłany: 11 lipca 2018, 15:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chodzi Ci o badania w szpitalu na ONiER? Ja byłam na profilu hormonalnym + usg. Oprócz hormonów (lh, fsh..) robią krzywą cukrową i insulinową. Ale jak np chcesz amh to musisz sama zapłacić, bo tego nie robią na fundusz.

  Endometrioza I/II
  Jajowody drożne
  mthfr 128ac, pai, v-leiden
  PCOS, niedoczynność tarczycy
  XII 2015 początek (napro)starań
  Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego