X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kłucie lewego jajnika
Odpowiedz

Kłucie lewego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Najprawdopodobniej jestem w ciąży; testy pozytywne, beta przyrasta. Do lekarza mam iść dopiero za 2 tyg. To mój 37 DC i dzisiaj nagle zaczął mnie kłuć lewy jajnik. Nie wiem już czy to jajnik czy to mi promieniuje od pachwiny. Nie jest to ból, może bardziej kłujący dyskomfort. Miałyście coś takeigo? Może to od reagującej na hormony macicy? Dodatkowo od samego początku mam sporo śluzu. Czuję ciągle mokrość. Pomocy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2021, 17:54

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokro będzie cały czas, musisz się przyzwyczaić :) macica musi się przystosowac do nowej sytuacji i zdarzają się bóle jak na okres, jakieś ciągnięcie itp. Jeśli nie są bardzo mocne to nie ma powodów do obaw. O jajniku niestety nie wiem, pamiętam u siebie że czasem tak "pykał" ale to było bardzo delikatne

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że czujność wskazana, ale u mnie w każdej z trzech ciąż na początku były dość silne kłucia/ ciągnięcia jajników nawet tak że musiałam idac przystanać lub to usiąść ale to nie trwało długo może z tydzień

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miałam tak tylko wczoraj. Odpukać dzisiaj się nie dzieje. I to nie był ból, delikatne kłucie, ale jestem tak wyczulona, że widzę każdy objaw i go roztrząsam.

    Wiedźma lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • Wiedźma Ekspertka
    Postów: 241 211

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Pola wrote:
    To miałam tak tylko wczoraj. Odpukać dzisiaj się nie dzieje. I to nie był ból, delikatne kłucie, ale jestem tak wyczulona, że widzę każdy objaw i go roztrząsam.

    To zrozumiałe ..Kiedy staramy się o dziecko wrażliwość nasza wzrasta bardzo mocno i słusznie...to na pewno właśnie takie typowe kłucie. Także spokojnie 😘

    👸Królowa Matka - 37
    🤴 Król Tata - 44
    👧2010
    👧2014
    👦2017
    Marzenia o dużej rodzinie - starania o 4te dziecko ;)

    f2w3skjozzxcodm4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ