Forum Starając się - ogólne Kochane piszemy razem list do św Mikołaja :D
Odpowiedz

Kochane piszemy razem list do św Mikołaja :D

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • siasiula13 Koleżanka
  Postów: 33 10

  Wysłany: 29 listopada 2014, 08:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane nie wiem jak wy ale ja lad dzień zaczynam nowy cykl więc może warto by było napisać wspólny list do św Mikołaja z prośbą o zielone kropeczki ;) Nie wiem czy byłam wystarczająco grzeczna w tym roku ale mimo wszystko liczę na niego :D Zaczynamy :D Kochany św Mikołaju:

 • siasiula13 Koleżanka
  Postów: 33 10

  Wysłany: 29 listopada 2014, 08:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochany św Mikołaju w tym roku mam tylko jedno życzenie a w zasadzie to dwa :) Chciała bym Cię prosić o takie małe a zarazem największe w świecie zielone światełko dla mnie i dla każdej pragnącej przyszłej mamy jak niczego innego w świecie. Proszę obsyp nas zielonymi kropeczkami :D Gwarantuje że wszystkie dziewczynki z ovufriend były grzeczne i zasłużyły na takie wspaniałe prezenty.
  DZIĘKUJĘ <3

  syłwii lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego