Forum Starając się - ogólne Kochane piszemy razem list do św Mikołaja :D
Odpowiedz

Kochane piszemy razem list do św Mikołaja :D

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • siasiula13 Koleżanka
  Postów: 33 10

  Wysłany: 29 listopada 2014, 08:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochane nie wiem jak wy ale ja lad dzień zaczynam nowy cykl więc może warto by było napisać wspólny list do św Mikołaja z prośbą o zielone kropeczki ;) Nie wiem czy byłam wystarczająco grzeczna w tym roku ale mimo wszystko liczę na niego :D Zaczynamy :D Kochany św Mikołaju:

 • siasiula13 Koleżanka
  Postów: 33 10

  Wysłany: 29 listopada 2014, 08:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochany św Mikołaju w tym roku mam tylko jedno życzenie a w zasadzie to dwa :) Chciała bym Cię prosić o takie małe a zarazem największe w świecie zielone światełko dla mnie i dla każdej pragnącej przyszłej mamy jak niczego innego w świecie. Proszę obsyp nas zielonymi kropeczkami :D Gwarantuje że wszystkie dziewczynki z ovufriend były grzeczne i zasłużyły na takie wspaniałe prezenty.
  DZIĘKUJĘ <3

  syłwii lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ