X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Komputery cyklu...co sądzicie?
Odpowiedz

Komputery cyklu...co sądzicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy juz taki temat był, ale jesli nie, to powiedzcie, czy któraś z Was stosowała lub stosuje komputery cyklu, np. Cyclotest lub cyclotestbaby? Jakie wrażenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 21:49

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie stosowalam, ale zastanawialam sie kiedys czy nie kupic (chcialam go stosowac jako antykoncepcje po odstawieniu tabsow). Przeszukujac wówczas siec znalazlam w wiekszosci super opinie, tylko cena odstraszala.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie mam cyclotest baby, był to tańszy odpowiednik jakiegoś droższego pearl czy cos. Zaczęłam mierzyć temperaturę i koedy pokazał dni plodne (jeszcze nie owulacje) nie czekałem i sie udało. Teraz zastanawiam sie czy to był przypadek, wszak wg komputera nie był to optymalny czas na zapłodnienie, ale juz niby plodne; czy rzeczywiście działa. Teraz zaczynamy starania o kolejne dziecko i sie właśnie zastanawiam czy nie na jedno by wyszło gdybym kupiła termometr do mierzenia. Niby ten komputer wyznacza cykle i mozna tworzyć wykresy (jak na tej stronie), ale...sama nie wiem...dlatego chciałam poznać opinie

    PS jednak za taka cenę jakość mogłaby byc wyższa, a to zwykły plastik, któremu nawet ekran sie nie podswietla!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym Twoim nic nie słyszałam. Zastanawiałam się kiedyś nad Pearl (nie pamiętam, czy tak się nazywał, no ale ten najbardziej popularny, noo). Ale faktycznie dużo pieniędzy kosztuje, więc zrezygnowałam. Po czasie stwierdziłam, że jakoś wolę się bawić ładnym komputerowym wykresikiem na ovu, niż próbować przesyłać dane z tego urządzonka i robić wydruki.
    Poza tym napisałam kiedyś pytanie do ich obsługi klienta i powiedzieli mi, że przy PCOS to mi się na niewiele ten komputerek zda ;) I odpuściłam go sobie całkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 17:04

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, zeby jeszcze świeciło;) ja nie miałam cierpliwości (i wiedzy w temacie) poszłam na łatwiznę, ale mam mieszane uczucia. Jak wróci mi @, to wyprobuje jego skuteczność raz jeszcze;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka miała i w sumie nie była zadowolona. Ja bym może się skusiła gdyby trochę mniej kosztowało...

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaki koszt?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpopularniejsze: Pearly, LadyComp i BabyComp 1299-2499 zł.
    A ten Cyclotest, o którym pisze Summerka: 609-679 zł.
    W internecie są opisy i ceny...

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedyś zastanawiałam się nad kupnem BabyComp lub LadyComp, zrezygnowałam ze względu na cenę oraz fakt, że żeby dostać wydruk trzeba odesłać urządzenie do producenta i tak za każdym razem co też trochę trwa (głupota moim zdaniem). Raz na jakiś czas zastanawiam się nad nim jeszcze, ale chyba nie jest wart swojej ceny. Wiem, że wiele kobiet odstawia po zaciążeniu...Na pewno nie zdecydowałabym się na ten najtańszy,bo to podobno badziew. Gdzieś kiedyś widziałam alternatywę OVU-COMP kosztuje 189zł to taki termometr elektroniczny:
    * Mierzy temperature z dokładnością do 0.01C
    * Interpretuje dane temperatury i prognozuje płodność.
    * Budzik zapewnia stały czas pomiarów i dokładność odczytów.
    * Zapisuje 250 odczytów i przedstawia je w graficznej postaci.
    * Rejestruje i analizuje: krwawienia, informacje o przyjmowanych lekach, o gorączce, bólach miesiączkowych, upławach i nieprawidłowych krwawieniach
    * Posiada wymienną baterię oraz polską instrukcję obsługi.

    Nad nim też się zastanawiałam to takie mini OF ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Fatim, za późno zobaczyłam, ze jest cos takiego. Ja zaplacilam na Allegro 750 zł, spodziewałem sie lepszej jakości. Tutaj wykresy mozna zrzucać na komputer. No co do skuteczności to za pierwszym razem zaszlam, ale nie wim czy to nie przypadek. No, ale jezeli za drugim razem sie uda, to moze warto było;) a kupiłam bo w necie znalazłam trochę pozytywow, a od tych najbardziej popularnych odstraszyla mnie cena;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Merigold Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Cyclotest od 2 miesięcy. Odpowiada mi, jest bardzo prosty w obsłudze ale używam go dopiero 2 cykl, więc komputerek jeszcze się uczy. Dlatego pokazuje mi bardzo dużo dni płodnych - dla bezpieczeństwa. Jak go dłużej poużywam to będę mogła powiedzieć coś więcej :)

  • JandF Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktos cos wie o personie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ