Forum Starając się - ogólne Kończę z tym ciążowym wariactwem. Mam dosyć!
Odpowiedz

Kończę z tym ciążowym wariactwem. Mam dosyć!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yvonne32 Debiutantka

Wysłany: 20 stycznia 2018, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 lat starań - bez skutku. Ciąży brak. Mam jedno dziecko (10lat)z pierwszego małżeństwa . Cykle 26 dniowe - jak w zegarku. Nie mam nawet szans zrobić testu ciążowego bo @ przychodzi co do godziny. Mąż ma wyniki na poziomie 4% prawidłowych. Moje badania w normie. Dostałam skierowanie na hsg. Ale go nie wykorzystam. Mam serdecznie dość. Mąż sam zaproponował - zostaw. Dość. Jedźmy do Tajlandii. Żyjmy. Mamy Kubusia. Reszta nieważna. Jak będzie to będzie. Jak nie - też ok. I kiedy to powiedział kamień spadł mi z serca. Pozdrawiam was wszystkie :-*

Znowu.ta.kryska, Enii, Seli, kattalinna, hipisiątko, Karolina2787, Magda - mbc, Poziomka25, Szczęśliwa_Mama, Marudaruda, Isaura81, Frufru, Bejzi lubią tę wiadomość

• AmVormittag Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2018, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedźcie na ten wspaniały wyjazd, żyjcie tu i teraz i cieszcie się tym co macie. Jak mawia klasyk: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym :-* A może jeszcze kiedys los Was zaskoczy, kto wie.

3 lata starań, amh 0.85, endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Waszym miejscu sprawdzilabym wrogi śluz.

• Baylee Ekspertka

Wysłany: 22 stycznia 2018, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja, nie ma co zycia tracic na nerwy, latania po lekarzach, testy itd
    5 lat to mnostwo czasu a dziecko macie:)

16uddqk30vgif7kq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lipca 2018, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie kolejne testowanie - wynik negatywny... czy jest jeszcze nadzieja? Zerknijcie proszę na wykres.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 lipca 2018, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    By mieć pewność testy robi sie jak @ sie spoznia.

[email protected] lubi tę wiadomość

• Arienkas83 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2018, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym HSG robiła szybciej niż po 5 latach...

Frufru lubi tę wiadomość

e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego