X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało nam się umówić do L i to na przyszły tydzień już. 😊
    Mega dzięki dziewczyny za polecenie i nr do niego. Klaudia mogę coś zapytać na priv?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 14:10

    Anuśla lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ale mnie tu daaaawno nie było! Pochłonęło mnie macierzyństwo całkowicie 🙈 strasznie leci szybko ten czas a przy dziecku to już w ogóle... Chciałabym żeby trochę się zatrzymał, mój synek tak rośnie szybko 😲 ale to prawda że z dnia na dzień miłość rośnie do tego malucha a myślałam że kochać bardziej nie można 🥰
    Jest nieraz bardzo ciężko, mało snu... Ale jego uśmiech rekompensuje wszystko. Pozdrawiamy was z moim dzidziutkiem i życzę wszystkim takiego szczęścia 7880400f29fe.jpg

    better_angie, Allende, boo123, nimsi, Selina, Rudzik1, Pia88 lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klot synek śliczny 😍 jaki już spory chłopak 😁

    kłot lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klot, kochany dzidziutek😄 Karmisz piersią jeszcze?

    Boo, daj znać jak po wizycie u dr L. Przygotujcie sie na kilkugodzinna wizytę i gruba kase za nia.

    A ja dziś miałam wymaz na covid, we wtorek mam przyjęcie do szpitala.

    kłot, Selina lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Klot, kochany dzidziutek😄 Karmisz piersią jeszcze?

    Boo, daj znać jak po wizycie u dr L. Przygotujcie sie na kilkugodzinna wizytę i gruba kase za nia.

    A ja dziś miałam wymaz na covid, we wtorek mam przyjęcie do szpitala.
    Niestety nie udało się cycem karmić. Miałam zapalenie piersi, więc jedna karmiłam i niestety dokarmiałam butelka (moim odciągniętym pokarmem) i nagle mały odrzucił pierś, strasznie siędenerwowal. Miałam konsultacje z cdl i z neurologopeda, podcielismy wędzidełko, lepiej łapał ale chwilę possal i znowu ryk. Ja byłam tym zmęczona i odciągam pokarm teraz co 2-3 godz podwójnym laktatorem i podaje mu butle. W nocy je z piersi. Czasami dokarmiam jeszcze butelka, zależy jak głęboko śpi, jak głęboko to bez problemu na boku go karmie i najada się a mam mega wypływ w nocy 😅
    Ty już rodzisz? 😁 Pochwal się po zdjęciem ☺️

    Anuśla lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla oby negatyw był 🤞Co do wizyty to pewnie, dam znać. Na razie chciałam żeby zająl się tylko mężem, lekarz twierdził że wizyta pół godziny. Chociaż jak się rozgadam to będzie dłużej 😂

    Anuśla lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że 9.12 o godz. 8.27 przyszła na świat nasza córeczka. Wywalczona, wymodlona, wystarana😄 Dziekujemy za wszelkie kciuki.

    Reikja, Syla87, boo123, KAL, Dziwna, kłot, Sleepy, Allende, better_angie, Rudzik1, Pia88 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla łezka w oku mi się zakręciła ❤️ gratulacje.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boo i jak tam po wizycie?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa Ale bardzo licze na jakaś poradę z Waszej strony. Od ponad 8 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i niestety okazało się, że mam problem z niepekqjacych pecherzykami. Chodzę na monitoring, w ostatnim cyklu miałam podany ovitrelle Ale nic to nie dało. Pecherzyk nie myślał pęknąć i kolejny raz zrobiła się torbiel... Czy któraś z Was miała podobny problem ?

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Boo i jak tam po wizycie?

    Nie byliśmy u doktorka, bo się rozchorowałam. Udało mi się zapisać do Kopernika na koniec lutego i teraz się bije z myślami czy próbować się dostać do L. czy już nie poczekać na wizytę tam.
    Ogólnie dopadł mnie dół i straciłam ochotę na leczenie i szukanie przyczyn niepowodzeń. Do tego stopnia że dziś mam owulację a nie wspolzylismy od tygodnia i chęci na seks nie mam. Przynajmniej nie będę rozczarowana jak przyjdzie @.
    Mam zdecydowanie gorszy czas, jestem rozgoryczona i zła na cały świat.

    Ale koniec marudzenia.

    Jak malutka? Jak sobie radzisz? 🙂




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2021, 15:18

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa Ale bardzo licze na jakaś poradę z Waszej strony. Od ponad 8 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i niestety okazało się, że mam problem z niepekqjacych pecherzykami. Chodzę na monitoring, w ostatnim cyklu miałam podany ovitrelle Ale nic to nie dało. Pecherzyk nie myślał pęknąć i kolejny raz zrobiła się torbiel... Czy któraś z Was miała podobny problem ?

    Ja niestety nie pomogę bo nie miałam takiego problemu. Poszukaj w tematach dotyczących dokładnie tego problemu, przekop je bo na pewno dziewczyny zakładały takie wątki.
    Powodzenia 🙂

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa Ale bardzo licze na jakaś poradę z Waszej strony. Od ponad 8 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i niestety okazało się, że mam problem z niepekqjacych pecherzykami. Chodzę na monitoring, w ostatnim cyklu miałam podany ovitrelle Ale nic to nie dało. Pecherzyk nie myślał pęknąć i kolejny raz zrobiła się torbiel... Czy któraś z Was miała podobny problem ?

    Mnie nie pękają ale jeden zastrzyk ovitrelle pomaga. Wiem, że czasami dziewczyny dostają podwójna dawkę, albo pregnyl. Spróbuj. Poproś lekarza, czasami się trzeba domagać 🙄

  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa Ale bardzo licze na jakaś poradę z Waszej strony. Od ponad 8 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i niestety okazało się, że mam problem z niepekqjacych pecherzykami. Chodzę na monitoring, w ostatnim cyklu miałam podany ovitrelle Ale nic to nie dało. Pecherzyk nie myślał pęknąć i kolejny raz zrobiła się torbiel... Czy któraś z Was miała podobny problem ?


    Mnie tez nie pękają pecherzyki, ale dostałam podwójna dawkę ovitrelle i już na drugi dzień było po owu ☺️

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze u Was zapytam, może któraś się zetknęła z takim przypadkiem...
    Czy slyszałyście o stymulacji łączonej - letrozol plus clostilgebyt? Padła taka propozycja u mnie i nie wiem co o tym myśleć.
    Gdy miałam dawkę letrozolu pół tabletki, to rosły sobie dwa pęcherzyki. Kiedy zwiększyli mi dawkę na 2x1 to podziało się coś dziwnego, rośnie tylko jeden pęcherzyk i wygląda jakby miał w sobie drugi, mniejszy pęcherzyk 😞 załamka. Słyszała któraś o takim przypadku? 🤷😔
    Ciężko uwierzyć, że lekarka źle to oceniła...na obrazie USG rzeczywiście jakoś tak to wygląda.
    Skoro po większej dawce letrozolu jest gorzej, to czy clo do tego jakoś pomoże? Wie któraś coś? 🙏

    boo123 lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Nie byliśmy u doktorka, bo się rozchorowałam. Udało mi się zapisać do Kopernika na koniec lutego i teraz się bije z myślami czy próbować się dostać do L. czy już nie poczekać na wizytę tam.
    Ogólnie dopadł mnie dół i straciłam ochotę na leczenie i szukanie przyczyn niepowodzeń. Do tego stopnia że dziś mam owulację a nie wspolzylismy od tygodnia i chęci na seks nie mam. Przynajmniej nie będę rozczarowana jak przyjdzie @.
    Mam zdecydowanie gorszy czas, jestem rozgoryczona i zła na cały świat.

    Ale koniec marudzenia.

    Jak malutka? Jak sobie radzisz? 🙂

    Boo, ja bym poczekala równocześnie na wizytę u L. Wizyta w ramach programu na Koperniku nie wniesie wiele do waszej diagnostyki. Powtorzą wam hormony i badania nasienia. A histero miałaś? Bo może to coś wniesie. U mnie libido przez te lata starań było zerowe. Wróciło dopiero w ciąży, ale cała ciążę mieliśmy celibat bo sie baliśmy. Po porodzie też 6 tyg nie można wiec za niedługo minie rok jak nie wspolzyjemy!
    Malutka jest cudowna, gapimy sie w nia jak w obrazek, ale zaczęły sie kolki. To straszne widziec jak ona cierpi.

    Allende, a czemu w takim razie nie wrócisz do połowy tabletki skoro wtedy było ok?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Mnie tez nie pękają pecherzyki, ale dostałam podwójna dawkę ovitrelle i już na drugi dzień było po owu ☺️


    Czyli jest jakaś nadzieja, że kolejnym razem się uda🙂

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Boo, ja bym poczekala równocześnie na wizytę u L. Wizyta w ramach programu na Koperniku nie wniesie wiele do waszej diagnostyki. Powtorzą wam hormony i badania nasienia. A histero miałaś? Bo może to coś wniesie. U mnie libido przez te lata starań było zerowe. Wróciło dopiero w ciąży, ale cała ciążę mieliśmy celibat bo sie baliśmy. Po porodzie też 6 tyg nie można wiec za niedługo minie rok jak nie wspolzyjemy!
    Malutka jest cudowna, gapimy sie w nia jak w obrazek, ale zaczęły sie kolki. To straszne widziec jak ona cierpi.

    Allende, a czemu w takim razie nie wrócisz do połowy tabletki skoro wtedy było ok?

    Bo rosły tylko 2 pęcherzyki, a chcieliśmy uzyskać więcej. Ok pod tym względem że nie było dziwactw typu pęcherzyk w pęcherzyku 🙈 nadal nie mogę zrozumieć jak to możliwe i na ile lekarka mogła to źle ocenić 🙄

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddziewczyny czy któraś wie gdzie w Krk najlepiej zrobić usg główki?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla z USG nie pomoge. Pewnie już znalazłaś specjalistę. Czekam jednak na Kopernika, bo u nas jest duży problem z nasieniem. Tam nam zrobią pełna diagnostykę i myślę z wynikami iść już do dr L. Zawsze to kilka stów w kieszeni.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ