X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krepujace pytanie...
Odpowiedz

Krepujace pytanie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny! Musze Wam zadac dosc krepujace pytanie...przede wszystkim tym dziewczynom, ktore staraja sie juz od jakiegos czasu o ukochana fasolke...jak wyglada u Was z serduszkowaniem? kochacie sie przede wszystkim w dni plodne, kolo owulacji, tak z nastawieniem na cel, a w inne dni panuje u Was "wstrzemiezliwosc"? pytam, bo mnie to ostatnio jakos martwi....

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, czyzby chodzilo o to ze robicie to tylko dla ukochanej fasolki? Ja doswiadczenia w staraniach za duzego nie mam, bo to Nasz pierwszy cykl, ale przyznam ze juz teraz bylo tak ze serduszkowanie tylko kolo owulacji, pozniej cisza. Mąź bał sie że zaszkodzi ewentualnej fasolce o ile sie pojawila;-) a jak jest u Was dziewczyny?

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maks staranek w okresie owulacji, a potem sobie płyniemy z falą uczuć, kiedy mamy ochotę, czas i.. siły ;)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:13

    agniesja lubi tę wiadomość

  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Nam lekarz "wyznaczył" plan kochania się na cały miesiąc ;-) Ponieważ nie mamy obydwoje zbyt wysokiego libido i nie uprawiamy seksu spontanicznie, to nie jest to dla nas żaden problem. I sprawa wygląda u nas następująco: od 1 dnia cyklu do 9 możemy się kochać, od 10 dc do 13 nie wolno nam, aby oszczędzić trochę amunicji ;-) od 14 dc do 20 obowiązkowo musimy się kochać, bo wtedy mam płodne, a potem jest okres "dla przyjemności", czyli jeśli mamy ochotę to możemy się kochać. Z praktyki już wiem, że po tygodniu starania się, jesteśmy tak wymęczeni, że nie ma mowy o kochaniu się.
    Warto jednak czasem przestawić się z trybu "kochamy się, żeby mieć dziecko" na "kochamy się dla przyjemności" bo naprawdę można złapać deprechę.

    Asiasia, anja83, Tova33, agniesja lubią tę wiadomość

  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedzi i szczerosc. Potrzebuje tego, bo totalnie trace wiare w swoja atrakcyjnosc :/ Nie jestem juz ta naaaajmlodsza (31lat), nie mowiac juz o byciu pieknym, troche okraglutka na brzusiu i boczkach. U nas wszystko dzieje sie z celem co sprawia ze watpie mocno w siebie i po prostu jestem smutna.Do tego jeszcze wiem ze "poza tymi dniami" to wybranek "pomaga" sobie inaczej :// (filmiki, stronki) Topgear dziekuje za plan ;) zwiekszajacy szanse :)

    AGA 30, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się kochamy wtedy kiedy mamy na to ochotę :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbardziej mam ochotę w dni płodne, bo nie jestem wtedy 'sucha'. Przytulamy się kiedy chcemy czytalam gdzieś ze po owulacji nie można ale ja na to nie patrzę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest u Was Dziewczyny, ale ja bym chyba nie mogła tak całkiem na zawołanie. Są dni kiedy człowiek choć nie bardzo ma ochotę jeszcze jakoś da się namówić przez Partnera. Ale są też takie kiedy nie ma kto kogo namawiać, bo jesteśmy... no nie wiem.... zmęczeni, źli, chorzy itp. Nie jesteśmy maszynkami do robienia dzieci i tak też nie traktujmy naszych mężów, bo z tego potem mogą tylko wyjść kłótnie i nieporozumienia. My np w tym miesiącu całkiem zawaliliśmy sprawę z serduszkowaniem. Ja miałam ochotę, lecz mój S. ma przewlekłe problemy w pracy i był zestresowany. W końcu udało mi się go zaciągnąć do łóżka, ale finał był taki, że nie udało się uwolnić żołnierzyków ( ;-) ). I to tak dwa dni pod rząd. Potem już sobie dałam spokój. Początkowo byłam na niego zła, że myśli o jakiś pierdołach kiedy ja mam DNI PŁODNE! Ale potem przemyślałam sprawę i stwierdziłam, że nie warto starać się o dziecko za wszelką cenę. Jak nie w tym cyklu to w następnym. Musimy myśleć nie tylko o swoich potrzebach ale tez wspierać naszych facetów w ich problemach. Zawalenie nawet kilku cykli to chyba nie tragedia. A pomyśleć jaka super więź tworzy się między dwojgiem ludzi którzy się nawzajem wspierają ;-)
    Dodam jeszcze, że także nie jestem super młoda - 34 lata, też mi się w sumie trochę spieszy, ale nie chcę robić dzieci z moim S. kłócąc się ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 10:12

    Asiasia, Pchelkaa, anja83, Arwena, momo1009 lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:28

    baby1991 lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież mnie nie zna! 07icon_smile4.gif
    Landryneczka wrote:
    a on chyba za bardzo "reni " nie lubi :P heheh

    Landryneczka, Asiasia, anja83, kapturnica, ComeToMeBaby, Mega, Summerka, Malibu, Tova33, Izoleccc, Fatim, moremi, momo1009, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    przecież mnie nie zna! 07icon_smile4.gif

    Hahahhahahahhahah renia ty zawsze znajdziesz się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie;)

    Landryneczka, Reni, Asiasia, anja83, Mega, Fatim, moremi lubią tę wiadomość

  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    A powiedz mi twój mąż sobie pomaga bo np ty nie masz ochoty się kochać a on tak czy tak po prostu ? wiesz to nic złego każdy facet kiedyś pewnie sobie dopomagał świerszczykami :i :P heheh

    Sama nie wiem z czego to wynika to "pomaganie" Wiem ze oglada jakies tam stronki w necie…a ja niestety wszystko sprowadzam do siebie…ze nie jestem wystarczajaco atrakcyjna, ze tu za duzo i tu..a w necie laski sa jak "idealne", a ja od nich odbiegam w 80%. Sama nie wiem nawet co do konca przynosi takie ogladanie stron i czym sie konczy (renia?)
    Moze maz chce, a jakos krepuje sie "dac znac", albo mysli ze kochalismy sie caly czas kolo owulacji i dlatego ja nie chce. Troche taka zabawa w kotka i myszke. Mnie jednak najbardziej boli to, ze nie ma w on umiejetnosci/odwagi rozmawiac otwarcie o tym co chcialby zmienic, albo o tym czy cos jest nie tak. Takie rozmowy koncza sie zazwyczaj moim monologiem i jego milczeniem :/

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzykajta sie kiedy chceta! Jak ma byc ciąża to i tak bedzie jakbyscie nawet ostatni raz bzykaly sie pare dni przed owulacja! Ja juz wszystko przetestowałam i bzykanie sie co 2- 3 dzien i w czasie dni płodnych codziennie/pare razy dziennie i co dupa blada! Spontan wychodzi na to jest najlepszy! Na tym zakoncze moj ekscytujący wykład Niech libido bedzie z Wami zawsze i wszedzie o kazdej porze dnia i nocy bo nie znacie dnia ani godziny! AMEN! :D

    Landryneczka, Molcia, Asiasia, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam wszystkim Matleena, Landryneczka, Karolka22 (jesli kogos pominelam to przepraszam mocno!) Wasze slowa bardzo mi pomogly. Poczytam ponownie jak wroce wieczorkiem do domu. Madre z Was coolezanki :))

    karolka22, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia wrote:
    Sama nie wiem z czego to wynika to "pomaganie" Wiem ze oglada jakies tam stronki w necie…a ja niestety wszystko sprowadzam do siebie…ze nie jestem wystarczajaco atrakcyjna, ze tu za duzo i tu..a w necie laski sa jak "idealne", a ja od nich odbiegam w 80%. Sama nie wiem nawet co do konca przynosi takie ogladanie stron i czym sie konczy (renia?)
    Moze maz chce, a jakos krepuje sie "dac znac", albo mysli ze kochalismy sie caly czas kolo owulacji i dlatego ja nie chce. Troche taka zabawa w kotka i myszke. Mnie jednak najbardziej boli to, ze nie ma w on umiejetnosci/odwagi rozmawiac otwarcie o tym co chcialby zmienic, albo o tym czy cos jest nie tak. Takie rozmowy koncza sie zazwyczaj moim monologiem i jego milczeniem :/

    Faceci rzeczywiście nie potrafią rozmawiać. Mój S też taki był na początku. I też zdarzało mu się oglądać różne strony w necie. Rozmowa nie była prosta, bo tak jak u Ciebie był to raczej mój monolog. No miło nie było, ale po kilku takich monologach w końcu wydusił z siebie parę słów i potem było już tylko lepiej, bo się dogadaliśmy w końcu.
    Często jest tak, że oni rzeczywiście zaglądają na te strony z tego powodu, że czegoś im brakuje, albo lubią robić to jakoś inaczej czego wstydzą się powiedzieć, bo mogłybyśmy pomyśleć że są zboczeni. Ale niestety faceci to tak rodzaj, że czasami oglądają to bez większego powodu. Tak jak to mój S powiedział: to jest tak jak z samochodami - mam swój który może nie jest idealny, ale kocham go nad życie, no ale fajnie sobie czasem popatrzeć na jakieś zajebiste porsche. To wcale nie znaczy, że jesteśmy gorsze czy mniej warte. Jeśli tylko patrzą od czasu do czasu to jeszcze nic takiego. Gorzej jakby pisali z obcymi laskami.
    Ja mojemu powiedziałam, żeby nie oglądał obcych kobiet w necie bo sprawia mi to przykrość. No i rzeczywiście przestał albo dobrze się ukrywa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 19:42

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba rzeczywiście najlepiej na spontana ;) zawsze staraliśmy sie w okolicach dni płodnych ale facet to nie maszyna a i ja zawsze o tym myślałam, cóż może mniej okaże się więcej w którymś cyklu? dodam,że pracujemy na różne zmiany i czasem cały tydzień się nie widujemy albo mijamy w drzwiach :(

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam naprawde. Wszystkie wskazowki i porady musze przemyslec i z czasem wdrozyc. Kochane jestescie ze podzielilyscie sie opiniami :)

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ