Forum Starając się - ogólne Krótki okres/ 2 dni
Odpowiedz

Krótki okres/ 2 dni

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • [email protected] Autorytet
  Postów: 328 144

  Wysłany: 1 maja 2017, 18:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny powiedzcie mi proszę bo nie mogę nigdzie znaleźć nic konkretnego na temat krótkiego okresu. Od kilku miesięcy mój okres jest dosyć krótki, kiedyś to były 4-5 dni czasami 6 a teraz przeważnie 3 z czego 3 dzień to już plamienie. A teraz to już przeszedł sam siebie, tylko 2 dni :/ krwawienie było takie średnie, 2 dnia pod wieczór już lekkie a ok. północy praktycznie już nic. W 19dc poprzedniego cyklu endometrium miało 12mm, wydawało mi się że przy takim endometrium to okres będzie dłuższy albo przynajmniej bardziej obfity a tu takie coś. Pierwszego dnia dosyć bardzo bolało mnie podbrzusze, przed okresem jak zawsze piersi wrażliwe i nabrzmiałe. Teraz już nic mnie nie boli, piersi wróciły do normy. Czy któraś z Was tak miała, taki krótki okres ? Czym to może być spowodowane ? Stres odpada, kwiecień był dla mnie bardzo miłym miesiącem :) Sportu też nie uprawiam, nadwagi/ niedowagi też nie mam. Nie wiem co o tym myśleć. Do ginekologa idę w czerwcu.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 18:41

  p19uskjo4qa4qv4m.png
  Niedoczynność tarczycy
 • Agusia_pia Autorytet
  Postów: 3605 1707

  Wysłany: 1 maja 2017, 19:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja ostatnio też mam skąpe miesiączki i mi gin powiedziala że okres z wiekiem się zmienia, zalezy ile zjadłaś wypiłaś itp. a masz plamienia?

  Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
  14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
  30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
  bcg0egl.png
  cllc0zm.png
 • [email protected] Autorytet
  Postów: 328 144

  Wysłany: 1 maja 2017, 20:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Okres zaczyna mi się od plamień i kończy się plamieniem. Ale to takie chwilowe max 1 dzień przed.

  p19uskjo4qa4qv4m.png
  Niedoczynność tarczycy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego