X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krótki okres/ 2 dni
Odpowiedz

Krótki okres/ 2 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 1 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny powiedzcie mi proszę bo nie mogę nigdzie znaleźć nic konkretnego na temat krótkiego okresu. Od kilku miesięcy mój okres jest dosyć krótki, kiedyś to były 4-5 dni czasami 6 a teraz przeważnie 3 z czego 3 dzień to już plamienie. A teraz to już przeszedł sam siebie, tylko 2 dni :/ krwawienie było takie średnie, 2 dnia pod wieczór już lekkie a ok. północy praktycznie już nic. W 19dc poprzedniego cyklu endometrium miało 12mm, wydawało mi się że przy takim endometrium to okres będzie dłuższy albo przynajmniej bardziej obfity a tu takie coś. Pierwszego dnia dosyć bardzo bolało mnie podbrzusze, przed okresem jak zawsze piersi wrażliwe i nabrzmiałe. Teraz już nic mnie nie boli, piersi wróciły do normy. Czy któraś z Was tak miała, taki krótki okres ? Czym to może być spowodowane ? Stres odpada, kwiecień był dla mnie bardzo miłym miesiącem :) Sportu też nie uprawiam, nadwagi/ niedowagi też nie mam. Nie wiem co o tym myśleć. Do ginekologa idę w czerwcu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 18:41

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 1 maja 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio też mam skąpe miesiączki i mi gin powiedziala że okres z wiekiem się zmienia, zalezy ile zjadłaś wypiłaś itp. a masz plamienia?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 1 maja 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres zaczyna mi się od plamień i kończy się plamieniem. Ale to takie chwilowe max 1 dzień przed.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ