X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krótkie plamienia w drugiej fazie cyklu a starania o dziecko
Odpowiedz

Krótkie plamienia w drugiej fazie cyklu a starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • milaa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 29 maja 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Staram się z partnerem o dziecko. Niestety bez skutecznie. Mam problemy z prolaktyną. W marcu zmieniałam lekarza, który dał mi inne leki. Powiedział, że można się starać. Ostatnia miesiączkę dostalam w dniu 11 maja. Z racji że partner ma pracę na delegacjach trudno jest wstrzelić się w odpowiednie dni, dlatego współżyjemy kiedy jest. W tym cyklu udało nam się współżyć w 10, 11 oraz 12 dniu cyklu. W 14 dniu dostalam lekkiego plamienia (dwukrotnie przy podcieraniu zauważyłam sluz zabarwiony jasnoróżowa krwia). Cykle mam 28 dniowe, jak w zegarku (od zmiany tabletek na prolaktyne).
    Natomiast w 17 dniu cyklu znowu takie dziwne plamienie, sluz z krwia tylko tym razem było go jakby ciut więcej bo był widoczny na majtkach. Aczkolwiek trwalo to nawet nie pół dnia.
    Nie dostawiadczalam dotychczas plamien w trakcie cyklu od marca. Czy jest to związane z moimi problemami Czy jest może jakiś cień nadzieji?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 29 maja 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milaa wrote:
    Witam. Staram się z partnerem o dziecko. Niestety bez skutecznie. Mam problemy z prolaktyną. W marcu zmieniałam lekarza, który dał mi inne leki. Powiedział, że można się starać. Ostatnia miesiączkę dostalam w dniu 11 maja. Z racji że partner ma pracę na delegacjach trudno jest wstrzelić się w odpowiednie dni, dlatego współżyjemy kiedy jest. W tym cyklu udało nam się współżyć w 10, 11 oraz 12 dniu cyklu. W 14 dniu dostalam lekkiego plamienia (dwukrotnie przy podcieraniu zauważyłam sluz zabarwiony jasnoróżowa krwia). Cykle mam 28 dniowe, jak w zegarku (od zmiany tabletek na prolaktyne).
    Natomiast w 17 dniu cyklu znowu takie dziwne plamienie, sluz z krwia tylko tym razem było go jakby ciut więcej bo był widoczny na majtkach. Aczkolwiek trwalo to nawet nie pół dnia.
    Nie dostawiadczalam dotychczas plamien w trakcie cyklu od marca. Czy jest to związane z moimi problemami Czy jest może jakiś cień nadzieji?

    Miałam raz plamienia, które oznaczały owulację :)

  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1498 2735

    Wysłany: 29 maja 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też plamilam 10,11,12 dc po współżyciu, gin nie widział przyczyny, ostatni cykl gdy plamiłam okazał się tym szczęśliwym, owu była w 15dc, cykle 28dniowe.
    Prolaktyne mam nie dużo ponad normę.

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • milaa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 31 maja 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam zatem cierpliwie do pierwszego dnia miesiączki 🙂

  • milaa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 32 dzień cyklu - brak miesiaczki. Zrobiłam test i wyszła dwie kreseczki :))

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milaa wrote:
    Dzisiaj 32 dzień cyklu - brak miesiaczki. Zrobiłam test i wyszła dwie kreseczki :))
    Ale super 😁 betę robiłaś dla pewności? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ