X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienia kontaktowe czy któraś dziewczyna ma?
Odpowiedz

Krwawienia kontaktowe czy któraś dziewczyna ma?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 września 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktaras z was ma krwawienia kontaktowe z szyjki w trakcie stosunku ale w drugiej fazie tylko lub też po samobadaniu w 2 fazie? Ja mam od 8 miesięcy i nie wiem czemu. Zawsze to krwawienie żywa krwia jest od 7 dpo do 3 dnia przed okresem któregoś dnia w różnych cyklach. Ureoplazma wyleczona a krwawienie jest. Nadzerki nie ma. Po lipa chyba też nie bo przy tylu usg chyba by wykryto? Endometrioza wątpię bo mój okres jest delikatny łagodny. Nie ma plamienia po. Na czytałam się o raku szyjki ale moja cytologia rok temu w listopadzie była ok. Będę też powtarzać. Myślałam że może to samoistne wczesne poronienia bo nie miałam wówczas acardu j heparyny po owulacji. W tym cyklu jednak też było krwawienie 23 dc w trakcie stosunku a mamy przerwę więc to nie to. Eh może ktoś doradzi. Dostałam dupka 5 cyklu temu ale krwawienie też było w cyklu z dupkiem poza tym krwawienie było mimo że progesteron był 19 w 7 dpo. Eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 23:37

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 września 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadna ?:(((

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam. prawdopodobnie od nadzerki. usunelam ja w lipcu.

    Zaczeło sie tak jak u Ciebie- od problemów w 2 fazie, ale później przytrafilo mi sie tez w 6 dc :/
    duphaston tez nie pomagał.

    miałam biopsję endometrium- moje endo w 2 fazie dochodziło do 16 mm
    ale wyszła ok- na USG tez nie widac zadnych polipów,mięśniaków czy coś, tylko to USG trzeba zaraz po @ zrobić, bo w 2 fazie endometrium zasłania wszelkie twory.

    mozesz jeszcze mieć polipa w szyjce macicy- a tego do konca nie widać na USG.


    koniecznie pogadaj o tym z ginem!

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 września 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię. Dziękuję

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Bercia Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 26 września 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można tego lekceważyć. Moga one być spowodowane różnymi przyczynami - nadżerka, polipy, stany zapalne, a nawet nowtwory wieć najlepiej jak najszyciej udac się do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co Sarrra, byłas u gina ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ