X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie 16DC/ stymulacja/letrozol/ po poronieniu
Odpowiedz

Krwawienie 16DC/ stymulacja/letrozol/ po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia 1502 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 3-7 dnia cyklu brałam letrozol na wzrost pęcherzyków
    8 dnia pojawiło się plamienie dość mocne, 9 dnia było plamie ale skąpe.
    10 dnia cyklu byłam na wizycie i już na USG było widać że jest po owulacji. Wtedy również zaszczepiłam sie na covid
    W 14 dzień cyklu byłam w klinice niepłodności i na USG mówiła że była owulacja badaniem krwi to potwierdziła ból takie jak przed miesiączką i delikatne plamienie
    w 15DC mocne plamienie, krew jasno różowa i ból na miesiączkę.
    Obecnie 16DC krwawienie jasnoróżowe, ból podbrzusza

    Na pewno na ciążę nie ma szansy mimo owulacji.
    Miesiąc temu miało miejsce poronienie nowy cykl pojawił się 21 dc

    Miał ktoś może takie coś ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ