X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie Implantacyjne?
Odpowiedz

Krwawienie Implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    od dwóch tyg Was czytam codziennie. Pomimo, że jestem już stara, chciałabym zajść w drugą ciążę. Córka ma już 13 lat.Jeśli nie teraz, to już pewnie nigdy.
    Opiszę Wam ostatni miesiąc.
    Cykle mam regularne, żadnych ekscesów, podstawowe badania w normie, żadnych chorób przewlekłych. Lekarz zalecił starania naturalne przez pół roku.
    Od 1dc łykałam Castagnus i piłam Zioła O. Sroki 3.
    W 16dc była owulacja, sex z mężem 8,10,13,15,17dc.
    Tego 17dc miałam chwilowe plamienie, ale minęło. Było w postaci śladu na papierze.
    Od owulacji moja temp utrzymuje się na poziomie poonad 37stopni, mierzona prawidłowo. Od 23dc plamię a temp nadal wysoka. Na wkładce mam brązowe plamy, ale niewiele. Na papierze krew. Wystarcza jedna podpaska na cały dzień, wystarczyłaby i na dwa, ale....... ;)
    Wiem, że nie powiecie, co mi jest na odległość :) Wizytę mam dopiero 7.stycznia :(
    Chciałam tylko spytać, czy któraś z Was miała podobnie, a potem wyszło pozytywnie? :) Czy może to być plamienie implantacyjne?
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu jesteś? Może mogłabyś już wstępnie zrobić sobie badanie bety lub test z moczu - wiadomo, że nie zawsze są miarodajne, ale jeśli jesteś już 10 lub 12 dzień po owulacji, można by spróbować.

  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Równo 10dpo, planowy okres 30-31 grudnia
    Bardzo się boję tego plamienia :( może to przez te j*...ne ziółka :( nigdy nie piłam ich wcześniej to i plamień nie miałam ...

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie się nie bój, część dziewczyn, nawet tu na forum, tak opisywała swoje plamienia implantacyjne. Bądź dobrej myśli!

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobowalabym zatestować za parę dni. I wtedy ewentualnie szybciej do gina jeśli kamienie nie ustąpi. Ogólnie każde odstępstwo od normy może dobrze wróżyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 19:54

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nocy wkładka czysta. Dopiero przy siusiu ciut poleciało. Nadal plamienie żywą krwią :( Na szczęście niewiele. Czwarty dzień :( dziś 11dpo. Temp 37.7 pochwowo po przebudzeniu :(

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu też jakoś dziwnie mam postanowiłam nie myśleć o niczym jak będzie dzidzi to będzie ale organizm takie figle mi płata :/ @ a znaczy plamienie przyszło 2 dni szybciej niz @ trwało 2 dni jasna krew i brązowa wydzielina a teraz tylko jak się podcieram jasne plamy krwi i lekkie kłucie w macicy czy jajniku :( no już nie wiem robiłam test o czułości 10 i 25 i oby dwa wyszły negatywnie :(

    ... <3 ... :) ...
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje plamienie/okres trwało 5 dni. Niby mniej jak zwykle, ale nie było sensu robić testu. Teraz mam nowy cykl, śluz był płodny, więc ciąży nie ma. :(

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    moje plamienie/okres trwało 5 dni. Niby mniej jak zwykle, ale nie było sensu robić testu. Teraz mam nowy cykl, śluz był płodny, więc ciąży nie ma. :(

    W tym cyklu sie uda :) Ja mam 20dc i mam jakies dziwne plamenie/krwawienie chociaz to nie powinna byc @ ale sie boje ze cos poszlo nie tak. Niedawno mnie gin badal (grudzien) i bylo wszystko ok.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    moje plamienie/okres trwało 5 dni. Niby mniej jak zwykle, ale nie było sensu robić testu. Teraz mam nowy cykl, śluz był płodny, więc ciąży nie ma. :(
    Powodzenia w nowym cyklu ;)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ