X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie w połowie cyklu
Odpowiedz

Krwawienie w połowie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 19 listopada 2022, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od tego że mam nieregularne miesiączki. W tym cyklu mialam wykonywana drożność jajowodów 9dc (lewy niedrożny, prawy drożny). Ale dzisiaj dostałam krwawienia, na początku brązowe upławy potem delikatne krwawienie. Do tego towarzyszy mi ból brzucha. Nie jest on bardzo mocny, że musiałabym wziąć tabletkę ale czuję. Nie wiem co to może być, wizytę u lekarza mam 22.11.
    Ogólnie współżyliśmy w tym czasie kilkukrotnie. Ale jeszcze takiej sytuacji krwawienie wraz z bólem w srodku cyklu to nie miałam. Darzaly mi sie delikatne uplawy w środku cyklu ale to praktycznie nic i nie towarzyszył mi ból.
    Może to być po drożności? Miałyście może taką sytuację?

    EDIT: krwawienie się rozwinęło, więc to już okres.. dziwne, 18 dzien cyklu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2022, 14:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ