X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kto tak jak ja?
Odpowiedz

Kto tak jak ja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 31 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie,
    chciałabym się komuś wygadać, kto identyfikuje się z moimi problemami....
    Otóż
    jak pisałam już wcześniej mam podwójną macicę, od około roku staramy się o dzidzię.
    Wykonałam badania hormonalne - testosteron, androstendion, prolaktynę i jeszcze jeden..( nie pamiętam)
    wyniki wyszły w normie.
    W ostatnim czasie robiłam badanie owulacji (przez 5 dni pod nadzorem lekarz- test owulacyjny + usg) pęcherzyk urósł do prawie 20mm
    ale test owulacyjny wychodził ujemy...
    lekarz zadecydował żeby włączyć leczenie - zapisał mi clostilbegyt, który mam brać od 5 dc przez 5 dni, następnie ponowny test owulacyjny
    ma ktoś podobne doświadczenia?

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu masz temat o clo https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/clo,15,621.html

    Test owulacyjny musisz robic co najmniej 2 godziny po piciu, ale to nie jest metoda 100%, tylko okolo 80%. Owulacje tylko na 100% moze potwierdzic usg.

  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 31 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje testy byly robione 4 godz bez siusiu :(

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siusiu możesz robić Kochana, najważniejsze żebyś nic nie piła przez 2 godziny przed testowaniem :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zawsze piję przez te 2h przed testowaniem, jakoś nie mogę nigdy wytrzymać ani siku zrobić kiedy nie piję :/ po prostu piję mniej.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 1 listopada 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podejrzenie podwójnej macicy. Okazało się jednak, że to masywna przegroda. Najlepsze jest to, że nawet po wyniku HSG lekarze mieli odmienne zdania na jej temat.
    Przegrodę usunęłam.

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ