X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ktory tydzien ciazy
Odpowiedz

Ktory tydzien ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym tygodniu ginekolog potwierdzil że jesteście w ciazy? Bylam dzisiaj na wizycie, gin stwierdzila ze niby mija 4 tyg ( od ostatniej miesisczki) sle ciezko jej cokolwiek stwierdzic i kazala przyjść za 2 tyg.

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży widział coś 5w3d. Ale to też zależy od sprzętu. Za 2 tyg już powinna potwierdzić skoro tak mówi. A robiłaś betę?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robila bety, wlasnie sie nad tym zastanawiam. Test ktory robilam tydzien temu byl negatywny

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy miałas miesiączke? Albo ile jestes dni po owulacji? Zrób bete najlepiej.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6 tygodniu i 2 dniu było serduszko :) wcześniej nie szłam, bo wiedziałam, że to za wcześnie :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączke ostatnia miałam 19 maja, po owu jakos 24 dni. Chyba sie z rana wybiore i bedzie wiadomo moze

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to coś Ci dziwnie wyliczała, mi to nie wygląda na 4 tydzien, tylko dalej... test juz też powinien Ci wyjśc. Najlepiej zrobić bete w tej sytuacji.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kilka chwil temu sama policzylam bo cos mi sie niezgadzalo.. ogolnie w poprzednim cyklu mialam miesiaczke po odstawieniu cyclo progynovy i juz od tamtej pory nie bralam wiecej, ale obserwowalam caly ten cykl i byla owulacja normalnie
    A staraliśmy sie 2 dni przed ovu, w dzien ovu i dwa dni po, w razie gdyby sie przesunęła ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 21:09

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj z miesiączki miałaś 5w3d. Na usg powinien być widoczny pęcherzyk, zarodek i akcja serca niekoniecznie - choć zdarza się i tak. Ale beta powinna Ci już decydowanie wyjść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę. Ja zrobiłam 11dpo i miałam 75. Na pierwszym USG byłam w 5t2d, był widoczny pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 5t5d był widoczny pęcherzyk. Test zrobiłam w dniu @ - ok. 14 dpo i wyszedł pozytywny. Po co iść na betę, na tym etapie test ciążowy wyjdzie na 100% jeśli to ciąża i to nawet nie z porannego moczu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam bete, wyszla poniżej 2 wiec nici, ani ciazy nie ma ani @.. a dzisiaj mija 41 dc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ