X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kubeczek w staraniach
Odpowiedz

kubeczek w staraniach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 503 487

    Wysłany: 13 stycznia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! ostatnio wszędzie czytam o kubeczku menstruacyjnym na co? po co go stosować w staraniach? w czym pomaga? jak to robić?

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 285 663

    Wysłany: 13 stycznia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w moim szczęśliwym cyklu używałam go w dni płodne. Zakładałam zaraz po stosunku, bez wstawania z łóżka, dzięki czemu nasienie pozostawało na miejscu. Miałam zwykły kubeczek menstruacyjny. Moim zdaniem przyczynił się do zapłodnienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 22:54

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • Rosalia_ Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 13 stycznia, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam od 3 cykli kubeczka Ferti Lily, jak na razie mam się nie udało, ale i tak lepiej mi z nim bo wiem, że nic nie wypłynie. Jest płytszy niż menstruacyjny, więc szyjka jest cały czas w nasieniu

    👩🏻 27
    👦🏻 33

    Starania od 08.2023 🤞🏼
    Podstawowe badania w normie.
    Badania nasienia dobre

    Suplementujemy- wit. D 4000, inozytol, NAC, magnez, cynk, B complex, metylowany kwas foliowy, olej z czarnuszki, estrovita, tran.
  • Wika_saa Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 17 stycznia, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używałam kubeczka Fertilly, zaszłam w 2 cyklu. Niestety ciąża poroniona. Wiadomo, kubeczek cudów nie zrobi, ale tonący brzytwy się chwyta :p

    ❤️18.11- pozytywny test!
    🖤11.12- poronienie 7tc+0
    💊styczeń 2024- pierwsza stymulacja: Aromek + Ovitrelle+ Duphaston- starania naturalne☘️

    31 lat; AMH 2,32; IO
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ