X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    ja z pierwszym synem w ciąży robiłam betę, którą powtarzałam po 2 dniach. Miałam mega duży przyrost i jak się potem dowiedziałam może być to "ryzyko" bliźniaków.
    Mówiłam mamie, że fajnie jakby było i wogóle i mama mi powiedziała, że to prawdopodobne, bo przecież jej mama (moja babcia!) jest z bliźniaków (de faco - jestem w grupie podwyższonego ryzyka :D ).

    Teraz, jak mam ponad rocznego syna myślę, że gdyby trafiły mi się bliźniaki za pierwszym razem to byłby niezły hardcore, ale jakoś dałoby się radę. Teraz gdyby mi się trafiły mając już jednego w domu - wylądowałabym w psychiatryku :D

    Dokładnie doszłam do takich samych wniosków! Kiedyś mi się wydawało, że bliźniacza ciąża jako pierwsza to hard-bo nie ma się wprawy, trzeba się oswoić itp.
    A teraz jak sobie pomyślę o bliźniakach przy małym diable w domu to aż ciary przechodzą :D

    AnitaK lubi tę wiadomość

    Październik 2017 synek <3
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2021, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słuchajcie, a czy w ogóle jest możliwe, że tamto plamienie jednak nie było miesiączką? Że może jakimś cudem się udało? Tak myślę czysto teoretycznie, nie nakręcam się. ;) W sumie patrząc na wykres raczej to nie możliwe, ale kurcze jakoś mi to spać nie daje, że nie miałam normalnego okresu...

    ladgim lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ladinola - jak to powiedział mój gin ostatnio, w medycynie wszystko zdarzyć się może ;) A temperatura spadła do tej z 1 fazy? U mnie też okres był bardzo skąpy i trwał 3 dni ale po monitoringu wiem że ciąży nie ma hehe a do tego jest bezowulacyjny :/ Jak masz test to zrób jeśli ma Cię to uspokoić ;)
    Ja podczas plamień miałam właśnie wysoką temperaturę! :D W 5 dniu plamień spadła tempka, potem następnego dnia znowu poszła do góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2019, 14:58

    ladgim lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:45

    Ata114 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ale po plamieniu wróciła do 1 fazy? Ja jak kiedyś zmierzyłam to była w górze, a dopiero po @ spadła... Także teraz nie mierzę w trakcie @ czy plamienia. Ale jeśli cokolwiek podejrzewasz to zrób test. Zapłacisz około 10 zł i będziesz miała pewność na czym stoisz :)
    W sumie nawet miałam kilka dni temu niższą niż wcześniej tzn w pierwszej fazie tamtego cyklu. No nic, test zrobię dla uspokojenia się.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Poziomka64 Ekspertka
    Postów: 197 151

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola, dokładnie, zrób test dla własnego spokoju.
    Mi w moim podejrzewanym bezowulacyjnym okres się skrocil o 2 dni i był zdecydowanie mniej skąpy.
    Mój cykl podczas miesiączki to zęby (zerknij sobie na mój wykres), dopiero po wraca do normalnego stanu. Jak oglądałam wykresy innych dziewczyn (bo tez mnie zastanawialy te wahania) to często się tak zdarza. Dlatego też m.in. dziewczyny często decydują się na pomiar dopiero po miesiączce.

    vxa105d.png

    Poronienie zatrzymane: 26.05.2019 (11tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    Ladinola, dokładnie, zrób test dla własnego spokoju.
    Mi w moim podejrzewanym bezowulacyjnym okres się skrocil o 2 dni i był zdecydowanie mniej skąpy.
    Mój cykl podczas miesiączki to zęby (zerknij sobie na mój wykres), dopiero po wraca do normalnego stanu. Jak oglądałam wykresy innych dziewczyn (bo tez mnie zastanawialy te wahania) to często się tak zdarza. Dlatego też m.in. dziewczyny często decydują się na pomiar dopiero po miesiączce.
    To nie pierwszy mój cykl bezowulacyjny, u mnie też była skąpa miesiączka przy ostatnim bezowulacyjnym ale była krew, teraz tej krwi na wkładce w ogóle nie widziałam, same brązowe plamienia.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka64 wrote:
    Ladinola, dokładnie, zrób test dla własnego spokoju.
    Mi w moim podejrzewanym bezowulacyjnym okres się skrocil o 2 dni i był zdecydowanie mniej skąpy.
    Mój cykl podczas miesiączki to zęby (zerknij sobie na mój wykres), dopiero po wraca do normalnego stanu. Jak oglądałam wykresy innych dziewczyn (bo tez mnie zastanawialy te wahania) to często się tak zdarza. Dlatego też m.in. dziewczyny często decydują się na pomiar dopiero po miesiączce.
    No i dodam, że ja nie biorę pod uwagę temperatur tych z czasu miesiączki tylko po prostu mi jet wygodniej ciągle mierzyć i zapisywać bo wtedy rytm pobudek nie jest zaburzony.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wygląda mój cykl, jeśli nie zaznaczę tego niby krwawienia (żeby był początek cyklu od momentu plamień) tylko tak jak jest na serio w 100%.
    219nabp.jpg

    ladgim lubi tę wiadomość

  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Hej kobitki :-)
    W związku z tym, że na dzisiejszej liście nikogo nie ma do testowania, postanowiłam, że ja zrobię test :-D
    201904020_qsppphh.jpg


    Po cichutku gratuluję <3

    AnitaK lubi tę wiadomość

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juudi wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Ja również melduję pozytywny test ! <3

    1C9261E6-_qspppqp.jpg

    Jakie piękne kreski <3 gratuluję <3

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super się zaczął ten miesiąc <3 oby dobra passa utrzymała się do końca :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ladinola, nie chcę Cię Martwić ale ja miałam podobne wykresy jak miałam bezowulacyjne :/ Masz potwierdzoną owulkę? Dostałam metformax na IO i owulacja powróciła, teraz dodatkowo biorę bromergon bo miałam prolaktynę w górnej granicy. A jak wstawiasz te plamienia to wyznacza Ci owulację w tym "poprzednim cyklu"?
    No właśnie ja dobrze wiem i czuję, że to bezowulacyjne są, biorę dostinex (to samo działanie co bromgeron). No wstawione mam te plamienia, jak zaznaczę krwawienie to włącza mi się nowy cykl a poprzedni jest jako bezowulacyjny. Muszę zmienić lekarza bo oprócz dostinexu nic mi nie zalecił, a biorę go już kilka cykli.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy czasami już teraz jakoś nie udać sie do tego nowego lekarza prywatnie. Bo wizytę w klinice mam dopiero za dwa tygodnie.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Malamia Autorytet
    Postów: 720 1074

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 00:15

    13 cykl starań o drugą dzidzię
    ________________________
    Starania od 07.2018.
    01.2019 ciąża biochemiczna💔
    7 cykl starań szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. - 3,6 mm szczęścia i ♥️
    26.11.2019. Nasz chłopczyk 🩵 3390g i 52 cm
    👩🏻26l. 🧔🏻‍♂️30l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Ladinola, jeśli chcesz mieć spokojną głowę to zatestuj. Już teraz test wyjdzie na pewno jeśli rzeczywiście udało się w "tamtym" cyklu. Zastanawiałam się właśnie nad tymi twoimi plamieniami, ale jak zobaczyłam że zapisałaś się na testowanie to sądziłam że krwawienie rozkręciło się na dobre. Albo ze jestes po becie I coś przeoczyłam. Jak nie masz pewności to szybko test :)
    Zapisałam się, bo mój lekarz powiedział cytuję "No macica powoli się oczyszcza." i tyle w temacie plamień. Tylko że dwa dni po wizycie plamień już nie było. ;)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Zapisałam się, bo mój lekarz powiedział cytuję "No macica powoli się oczyszcza." i tyle w temacie plamień. Tylko że dwa dni po wizycie plamień już nie było. ;)

    Zrób test i będziesz mieć spokojną głowę 🙃

    Ladinola, Malamia lubią tę wiadomość

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ