X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta tez swiadczy o bliznietach, ale ja sie na to nie szykuje...czasem zdarza sie ze mocno przyrasta nawet przy 1 zarodku... i wg mnie jest w normie...Qrczak nie masz sie czego obawiac... :)

    Klif pecherzyk jest widoczny dopiero koło 20 dnia...moj miał akurat 19 kiedy go widziałam...a zarodek ma czas pokazac sie dopiero nawet w 7 tyg...nie denerwuj sie i czekaj spokojnie na wynik betki :) trzymam kciuki

    Qrczak, Klif lubią tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mi wystarczy jedno, byle zdrowe było :D Chociaż z bliźniaków też bym się cieszyła, ale to raczej nierealne.

    Dziewczyny z tego całego stresu w oczekiwaniu od wczoraj na wyniki rozbolała mnie głowa :( Jak mam sobie z tym poradzić???

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo głowa boli cie przez ciaze, ja tak miałam w 2 ciazy...i chociaz meczyły mnie zawroty i zgaga...teraz kompletnie nie mam nic... i to mi nie daje spokoju...nawet nie czuje tego zmeczenia, ktore jest typowe w pierwszych tygodniach...

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam dziś testować ale nie testowałam.. olałam sprawe :) brzuch boli od wczoraj jak na okres ale nie ma go.. zawsze bolał ok pol godz przed i była do pol godz @.
    Nie łudze sie bo spójrzcie a moj wykres, szanse nikłe.. jak do jutra nie będzie @ to dla formalności zrobie jutro test ale wątpie w pozytyw.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola Ty mnie nie załamuj. Zresztą co my się nakręcamy. Przecież ponoć każda ciążą jest inna. To moja pierwsza, więc ja nie mam porównania, za to Ty jesteś na lekach, które pewnie łagodzą te wszystkie dolegliwości, więc nie nakręcajmy się niepotrzebnie.
    Ja też jako takiego zmęczenia nie czuję. No może dziś trochę, ale to pewnie dlatego, że wczoraj przed 24 spać poszłam a po 5 się już obudziłam. Zgagi też nie mam. Tylko bekam od czasu do czasu :P No i zero apetytu czy zachcianek. Tzn czuję że mnie ssie głód, ale nie mam ochoty na nic konkretnego, więc jem, bo wiem, że muszę. Wczoraj jak jadłam kolację, to mi jedzenie w buzi rosło! Absolutnie nie było mi niedobrze, tyle tylko że jakoś nie wchodziło :/ A nigdy na brak apetytu nie narzekałam, wręcz przeciwnie :P

    Może nie czujemy zmęczenia, bo nas radość rozpiera :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia zawsze warto wierzyc do konca :)

    Qrczak, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - Karola ma rację :) Trzeba wierzyć :D

    kaarolaa, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam sobie w koncu suwaczek :)

    Qrczak, Daisy lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliczny ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak w ciazy mozesz brac paracetamol, ale wiadomo w logicznych ilosciach :) Jesli naprawde nie radzisz sobie z bolem, to ja bym sie nie wahala. No chyba ze dziewczyny Ci podpowiedza cos lepszego, to sama chetnie sie dowiem. Ja Wam powiem ze w ciazy bralam relanium przez nerwobóle i na szczescie nic sie nie stalo, ale okropnie sie wtedy zamartwialam. No ale lekarz kazał, bo nic mi nie pomagało.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie moge brac paracetamolu, a to jest jedyny bezpieczny srodek przeciwbolowy w ciazy...dobrze, ze nie miewam boli wiec rzadko biore leki...

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze Karola, ze Ci bóle obce. Ja za to teraz po tym zabiegu to jestem tak nafaszerowana przeciwbolowami przez te 2 tygodnie, ze bede dochodzic do siebie teraz po tych lekach kolejne 2 albo i dluzej, bo wczoraj juz odstawilam. Ale co sie nalykalam to moje, to chyba lepsze niz raz wciagnac kreche, heheh :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki gratuluje przyszłym mamusią i trzymam kciuki.ja już się nie mogę doczekać kiedy u mnie bd 2 kreski ale po ponad roku starania troszkę już straciłam nadzieję:(

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    hej dziewczynki gratuluje przyszłym mamusią i trzymam kciuki.ja już się nie mogę doczekać kiedy u mnie bd 2 kreski ale po ponad roku starania troszkę już straciłam nadzieję:(
    czesto i po roku staran przychodza fasolki :) mocno trzymam kciuki zeby w koncu i Tobie sie udało :) i zycze duzo pozytywnego myslenia bo to jest najwazniejsze... :) witamy na kwietniowkach :)

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żono Boba powinnaś chyba przejsc do mnie na majówki przytulanko.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:37

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Monia - Karola ma rację :) Trzeba wierzyć :D
    tak moje drogie ale mój wykres mi zbyt wiele nie obiecuje ...

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    tak moje drogie ale mój wykres mi zbyt wiele nie obiecuje ...

    moj tez!!!!!chyba nie ma owulacji.

    a chcialam zrobic prezent mezowi na urodziny!!!!! ( ma 15 maja)
    :((

    atdcqtkf2affvuei.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    moj tez!!!!!chyba nie ma owulacji.

    a chcialam zrobic prezent mezowi na urodziny!!!!! ( ma 15 maja)
    :((
    ja też chciałam na urodziny męza zrobić prezent no ale cóż.. juz sie przyzwyczajam do negatywów

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dziewczyny, czy ktoras z was orientuje się, czy jesli robilam rok temu TSH i bylo 1,29 czyi chyba w normie, to czy powinnam teraz powtórzyć?czy ono sie raczej nie zmienia tak o?
    z takiego ładnego tsh nie powinno się w ciągu roku nic złego wydarzyć, u mnie w przeciągu kilku lat pojawiło się Hashimoto i niedoczynność ale najpierw tsh urosło do 4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 18:44

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ