X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lametta+ Duphaston
Odpowiedz

Lametta+ Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Westie Znajoma
    Postów: 25 12

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Zakładam ten wątek ponieważ juz sama nie wiem co myśleć po wizycie u mojego gina a nie widziałam podobnego wątku. Obecnie pierwszy cykl mam stymulowany: od 2dc do 6dc Lametta, monitoring- w 12dc pecherzyk piekny 21mm,endometrium 9mm, 15dc USG- pecherzyk pękł,była owulacja. I od 15dc zalecił mi brać przez 19 dni (!) Duphaston 2x1 tabl. Aż przez 19dni. I powiedział żeby 12 dnia brania zrobic test. Nawet jak negatywny to brać dalej. Czy któraś z Was tak miała? Jak czytałam różne wątki to dziewczyny brały max 10dni. Dodam,że mam torbiel endometrialna na jajniku i nigdy nie miałam problemu z owulacjami, zawsze pęcherzyki ładnie były widoczne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ