X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lametta stymulacja
Odpowiedz

lametta stymulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś próbowała tym lekiem?

    Farida
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Tak ja mialam stymulacje lametta 1 cykl Niestety nie zaszlam w ciaze ale nie z winy lametty a za wczesnie podanego pregnylu i roznicia pecherzykow :/ na lameccie w dzien monitoringu pecherzyk dominujacy urosl do 16mm pewnie rosl by dalej i moglabym pozytywnie ocenic lamette gdyby nie bledy przy rozbijaniu. Jedyne co sie dziwilam to ze lekarz dal lamette a nie popularne clo. Prawie cale opakowanie mi zostalo w domu i mam nadzieje ze nigdy sie juz nie przyda . Ulotki lepiej nie czytaj. Nie rozumiem dlaczego na lekach tego typu ktore sa typowe na stymulacje pecherzykow i zajscie w ciaze jest jak byk napisane ze to dla kobiet po menopauzie :( i niemiesiaczkujacych juz...co sie zupelnie wyklucza. Ta lametta jest tez dla kobiet po raku poersi ale jakis tragicznych skutkow ubicznych nie odnotowalam. Z kolei po clo moge przyznac czulam zwiekoszony apetyt co jest przykre nie mozemy zajsc w ciaze musimy faszerowac sie chemia i jeszcze w prezencie grubniemy ::

    2nn3dqk3kf70gzik.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ