X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne laparoskopia czy operacja
Odpowiedz

laparoskopia czy operacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :/ nie ma to jak pójść do lekarza ;) szkoda tylko, że miałam 2 tygodnie niepotrzebnego stresu ;P

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 2 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem juz w domku.laparoskopia przebiegla bez problemów, trwala godzinkę i moje jajowody teraz juz drozne i na swoim miejscu dochodzą do siebie.zostalo mi tylko sporo gazu w jamie brzusznej i mam straszny bol w ramionach.mam 2 nacięcia jedno w pępku drugie po lewej stronie na dole i strasznie opuchnięty brzuch a tak pozatym to jest ok.kazali mi dużo pic i lerzec wiec często wstaje do toalety

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 września 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a mnie moj dylemat sie sam rozwiazal bo jestem w ciazy. To jest prawdziwy cud. Wiec walczcie i nie poddawajcie sie :) Powodzenia

    sury_cat, violijka, mizzelka, Helen lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine gratulacje!!! :) zdrowej i spokojnej ciąży :)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 3 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje sury cat :) owocnego cyklu :)

    sury_cat lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 3 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci Ofelaine najserdzeczniejsz gratulacje,moze za pare tygodni tez sie bede dzielic takimi wspanialymi nowinami ;)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ