Forum Starając się - ogólne Lekarz z Poznania jakiego polecacie??
Odpowiedz

Lekarz z Poznania jakiego polecacie??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agusia2312 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć mam pytanie mysle ze napiszecie swoje opinie. Jaki jest najlepszy lekarz z Poznania od niepłodnosci. Do kogo wy chodzicie? :)

Ja chodze do dr Szymona Banaszewskiego:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2013, 11:33

inessa lubi tę wiadomość

w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2013, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr.Dmochowskiego on jest też specjalistą od leczenia niepłodności, oraz s. Elżbiete Woźną siostra zakonna ale świetny ginekolog przyjężdża do Poznania z Warszawy :)

Agusia2312, karmar lubią tę wiadomość

• karmar Ekspertka

Wysłany: 16 maja 2016, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam dr Dmochowskiego :) Tylko dostać się do niego,to jakaś masakra...

roloe6ydvdtq0ow3.png
    uwo9c6edarwh2iat.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego