X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Leki przeciwzapalne a starania o dziecko
Odpowiedz

Leki przeciwzapalne a starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WłaśnieŻeTak Koleżanka
    Postów: 35 73

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki! :)
    Piszę do Was z zapytaniem, bo sledze was już długi czas i wiem, że macie ogromną wiedzę na temat starań. Od 2 lat próbujemy ZACZĄĆ starania ale ciągle nam coś stoi na przeszkodzie, głównie sprawy zdrowotne które musieliśmy rozwiązać. W końcu po 2 latach nadszedł cykl w którym chcieliśmy spróbować i oczywiście byłoby zbyt pięknie jakby się udało. Mój mąż zrobił sobie coś z kręgosłupem podczas prac na podwórku i lekarz zalecił smarować maścią przeciwzapalną plecy. I też wiem że leków przeciwzapalnych nie powinno się używać podczas starań bo szkodzą. Zarówno na plodnosc kobiety jak i mężczyzny. Ale jak to jest z maściami ? Czy one też wpływają na nasienie?
    Bardzo was proszę o pomoc bo nie wiem czy możemy w końcu spróbować czy kolejny cykl odkładać....
    Z góry dziekuje za odpowiedzi i życzę wszystkim staraczkom swoich upragnionych II kreseczek :)

    1 cs o drugie dziecko

    👰‍♀️ 28
    🤵 27

    👨‍👩‍👧 dziewczynka 2019

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WłaśnieŻeTak wrote:
    Witam wszystkie staraczki! :)
    Piszę do Was z zapytaniem, bo sledze was już długi czas i wiem, że macie ogromną wiedzę na temat starań. Od 2 lat próbujemy ZACZĄĆ starania ale ciągle nam coś stoi na przeszkodzie, głównie sprawy zdrowotne które musieliśmy rozwiązać. W końcu po 2 latach nadszedł cykl w którym chcieliśmy spróbować i oczywiście byłoby zbyt pięknie jakby się udało. Mój mąż zrobił sobie coś z kręgosłupem podczas prac na podwórku i lekarz zalecił smarować maścią przeciwzapalną plecy. I też wiem że leków przeciwzapalnych nie powinno się używać podczas starań bo szkodzą. Zarówno na plodnosc kobiety jak i mężczyzny. Ale jak to jest z maściami ? Czy one też wpływają na nasienie?
    Bardzo was proszę o pomoc bo nie wiem czy możemy w końcu spróbować czy kolejny cykl odkładać....
    Z góry dziekuje za odpowiedzi i życzę wszystkim staraczkom swoich upragnionych II kreseczek :)
    Cześć,
    Miejscowe środki przeciwzapalne nie szkodzą :)
    Bez przesady też jeśli Ty wzielabys np Ibuprom jednorazowo, to też nie jest to przeszkoda. Chodzi tu bardziej o to by na byle ból głowy nie łykać od razu p.zapalnych.
    Natomiast dieta przeciw zapalna, zioła i suplementy o takim działaniu są jak najbardziej wskazane przy staraniach i dla kobiety i mężczyzny :)

    WłaśnieŻeTak lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ