X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może sobie daruje po prostu i zostane przy tym kolorze co mam,bo później nie daj Boże się coś stanie i będę się obwiniala,nawet jeśli wpływu to nie będzie miało :)

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Może sobie daruje po prostu i zostane przy tym kolorze co mam,bo później nie daj Boże się coś stanie i będę się obwiniala,nawet jeśli wpływu to nie będzie miało :)


    Ja też jestem tego zdania że lepiej nie kusić losu. Gratulacje :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta a moze zrob sobie chociaz jakas naturalna płukankę w takim razie? Nie wiem pewnie mozna cos takiego gdzies kupic? Podkreslic kolor wlosow czy coś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam świeży kolor, bo farbowane w lipcu,ale chciałam refleksy zrobić i rozjaśnić :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Ja mam świeży kolor, bo farbowane w lipcu,ale chciałam refleksy zrobić i rozjaśnić :)

    To chyba szkoda stresu...co innego, gdyby siwki na głowie rządziły ;D

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny usypiam w pracy... nie jestem w stanie nic robić bo śpię na siedząco hehe :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Dziewczyny usypiam w pracy... nie jestem w stanie nic robić bo śpię na siedząco hehe :)


    No Oluś piękny ten Twój wykres :) Kiedy planujesz jakiś teścik? <3

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co boje się zrobić szczerze powiem :) ale dziś nie mam naradzie @ brzuch tez przestał bolec wiec moze jutro albo w sobotę.

    Daisy, Maluszek22 lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam wcześniej u mnie zawitała @ więc można mi ją wpisać. Jeśli któraś z Was jest z okolic Katowic i chcecie zrobić badanie nasienia a nawet jak nie chcecie to myśle że warto skorzystac, to w klinice gyncentrum w sierpniu od 1 do 8 można zrobic te badania bezpłatnie informacje sa na zdrowytata.pl

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się czasami zastanawiam, dlaczego zawsze padają prośby o wpisanie @ czy minusów. Przecież zedytowanie i przeklejenie listy to naprawdę nic trudnego :)
    Rozumiem, że często korzystamy z telefonów i słabo z edycją tekstów, ale chyba każda z nas zagląda czasem na forum podczas korzystania z kompa, można poświęcić chwilunię i sobie tam zaznaczyć, co się chce. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:05

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Tak się czasami zastanawiam, dlaczego zawsze padają prośby o wpisanie @ czy minusów. Przecież zedytowanie i przeklejenie listy to naprawdę nic trudnego :)
    Rozumiem, że często korzystamy z telefonów i słabo z edycją tekstów, ale chyba każda z nas zagląda czasem na forum podczas korzystania z kompa, można poświęcić chwilunię i sobie tam zaznaczyć, co się chce. :)
    Właśnie jestem na urlopie i nie mam kompa ze sobą tylko tel, dlatego o to proszę :-)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Wiesz co boje się zrobić szczerze powiem :) ale dziś nie mam naradzie @ brzuch tez przestał bolec wiec moze jutro albo w sobotę.
    Trzymam kciuki za tesciora <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Chyba dociera to do mnie powoli,kreska z każdym dniem mocniejsza, póki co dbam o siebie, łyka nadal kwas foliowy, tylko spać w nocy nie mogę ;) idę dziś na bete, najwyższy czas, laboratorium mam z tego co wiem do 14 czynne
    Gratulacje ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny,

    Myślicie że warto porobić badania: Fsh lh estradiol?
    Robiłam tylko progesteron (jest ok) i prolaktynę 26,42 ale to po serduszkowaniu- może mi to zawyżyło-powtórzę ją.

    Mam plamienia 7-8 dni przed @, dopiero rozpocznę starania.
    Robiłybyście?


    Plamienia przed @ to klopoty z prg..masz dobre wyniki? Fsh, E, LH 2-5dc :) Ja mam zrobione już dawno i to po kilka razy, bo nawet w ciagu cyklu robie LH i E zeby sprawdzic jak tam sie maja moje pecherzyki i porownuje to z usg :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Właśnie jestem na urlopie i nie mam kompa ze sobą tylko tel, dlatego o to proszę :-)

    Agus wiem zes na urlopie :) Takze nie pisalam tego do Ciebie jako tako, tylko ogolnie ;) Bo czesto widze prosby, a moim zdaniem najlepiej bedzie pomyslane o wszystkich jesli kazdy pomysli w tym zakresie o sobie :)

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Trzymam kciuki za tesciora <3


    Dzięki ale boje się ze znowu nic z tego...

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 22:05

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Prg właśnie o dziwo mam dobry-badałam dziś rano: w 20dc wynosi 22,20 także ok.
    Prolaktyna pewnie podwyższona przed wczorajszy seksik i dotykanie piersi.

    Skoro masz zrobione dawno i to po kilka razy to tez zrobię :-)


    No prg sliczny!
    Moze masz problem z Estradiolem, on tez odpowiedzialny jest za cialko zolte i te sprawy. 7 dpo powinno byc ok 200 to jest super dla zaciazenia :)

    E - ocena funkcjonowania jajników, rosna pecherzyki, dojrzaly pecherzyk to ok 400, warto tez E badac po owu zeby ocenic cialko zolte
    LH - odpowiedzialny za pekanie pecherzykow, pik LH powoduje ich pekanie
    FSH - wytwarzanie, dojrzewanie pecherzykow, diagnostyka niepłodności, niewydolności przysadki czy podwzgórza

    FSH łącznie z LH daje obraz na PCO

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:55

    Nona lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Dzięki ale boje się ze znowu nic z tego...
    Kochana nie stresuj sie bedzie dobrze <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ