X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 5 lipca 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki z rana u mnie okropna pogoda leje deszcz i boli mnie glowa. Do tego dzis cale 12 godzin w pracy. Grtujuje nowym mama I zycze spokojnych 9 miesiecy a za testujace trzymam mocno kciuki. Ktoras z dziewczyn pisala ze widziala 8 bocianow to ja poprosze jednego bo u mnie w anglii wogole nie ma bocianow niestety :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 06:18

    p19us65glzzsn3k4.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 5 lipca 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    U mnie z rana piękne słonko i cieplutko :) aż chce sie żyć:) niestety dzisiaj moja temp poszła w dół wiec pewnie @ zaraz przylezie :( miłej soboty :)

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 5 lipca 2014, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    Miałam iść wczoraj na bete z krwi, ale nie dałam rady... w poniedziałek pójdę na pewno :):):) ale zrobiłam kolejny test i wynik jest pozytywny mam nadzieje ze te 2 testy się nie mylą... pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu

    slodka100, Kaśka, Kocikowa, Lena87, Katarzyna87, Ewelcia, Zima lubią tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 lipca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Emily83 ;) jak znowu masz dwie kreseczki to na bank jesteś w ciąży gratuluje ;)

    Emily83 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 5 lipca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.U mnie niestety (-) i wielki dół na weekend :( Powodzonka reszcie.

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety ja mam zle wiesci ;-( zrobilam test i negatywny jest ;-( nie wiem czego ja sie spodziewalam.. na co ja glupia liczylam?! jutro bedzie @

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka30 ten dol zostaw w spokoju az do @ bo sam test wyznacznikiem jeszcze nie musi byc ;)

    anka30, Zima lubią tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 do ciebie to samo co do anki ;)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był bobo test 10 więc 14 dpo nagatyw nie pozostawia nadziei :(

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jednak starałabym sie nie przejmowac tym tylko czekac na ew @ lub jej brak (czego ci życzę) bo po co masz sie stresowac dzis jak jeszcze jest jakas nadzieja i tyle ;)

    anka30 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane koncert sie udal jestem wniebowzieta ;-) jak tam u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy warto jeszcze miec jakas nadzieje.. i u mni i u anki to juz 14 dpo a podobno testy daja 99% pewnosci od 14dpo wlasnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25 wrote:
    niestety ja mam zle wiesci ;-( zrobilam test i negatywny jest ;-( nie wiem czego ja sie spodziewalam.. na co ja glupia liczylam?! jutro bedzie @
    Jak mi przykro :-\ kurcze naprawde trzymalam kciuki

    ewelina25 lubi tę wiadomość

  • Kocikowa Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak mi przykro! TULĘ!!!
    mam nadzieje że obie zobaczycie + w kolejnym cyklu!

    A tak wg. pij kawkę , młoda je płatki rano mierzyłam temp miałam 36.5 super bo cały tamten cykl był 36.3:/ także może faktycznie jestem po tej owulacji lub w trakcie :D:D oby teraz temp tylko szła w górę!

    be4cc38b4812aefc9057d1a68e27ccc5.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;) Ma pytanko do Was...takie troche mało przyjemne ale muszę zapytać..
    Znacie jakieś dobre sposoby na zaparcia? Może to głupio zabrzmi,ale boję się wysilać o przy ostatniej ciąży co zaparcie to plamienie i teraz chucham i dmucham... A kupkę zrobić trzeba... :/

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia86 mnie dietetyk polecił picie wody z miodem i cytryna. Mnie pomogło:) a miałam problemy i przez 2 tyg... A robi sie to tak: wieczorkiem nagrzewasz wodę do jakiś 40-50 stopni i rozpuszczasz w niej łyżkę miodu. Rano jak stajesz to wciszkasz do twojej mikstury pół cutryny i wypijasz:) koniecznie trzeba to pic rano na czczo :) mam nadzieje ze pomogę :)


    Słyszałam tez ze suszone śliwki pomagają:) albo picie wody z naliczonych śliwek tez rano na czczo, ale nie jestem w stanie tego stosować bo mi nie smakuje :)
    Powodzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 09:33

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo czekolada;) Miód i cytrynkę na pewno wypróbuję-śliwki niekoniecznie o też nie przepadam:)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry weekendowo! Mam nadzieję, że dziś zaroi się tu od bocianów. Dziewczyny, którym wyszedł negatyw... nie traćcie nadziei, dopóki nie ma @ jest nadzieja! Do zagnieżdżenia dochodzi czasem dopiero 12 dpo więc stężenie hormonu może być jeszcze niskie. Ja do pn nie będzie @ to na betę marsz!
    Taka piękna pogoda, a ja jestem chora :( Gardło, katar.. eh...

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 5 lipca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane! Miałam ostatnio mało czasu i w pracy i poza nią, ale starałam się Was podczytywać.

    U mnie niestety dziś @, przyszła nawet jeden dzień wcześniej niż się spodziewałam :(. Czyli znowu cały dłuuuugi cykl przede mną i nawet nie wiem czy się jeszcze do lipcówek nie zapiszę ponownie, bo na razie termin @ mam na 01.08.

    Trzymam mocno kciuki za pozostałe dziewczyny, których dopiero czeka testowanie i szczególnie za te, które dziś ujrzały jedną kreskę <3. Ewelinko, Aniu, obyście za jakiś czas mogły do nas pisać, że testy kłamią :).

    Aha, widziałam ostatnio 3 bocianki, to jednego zostawiam sobie na zapas, a dwa są dla Was :). I do Anglii spokojnie dolecą ;).

    Miłego, słonecznego weekendu moje Kochane!

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale ja tego troche nie czaje.. jest test negatywny mam dola jak cholera i brak nadzieii!! wiec skad u mnie takie mocne odczucie ze jednak cos jest ze sie udalo?!zadnych objawow ciazowych nie mam ale jakos w srodku mi cos tak podpowiada..nie wiem o co chodzi..wiem ze to malo prawdopodobne zeby test sie pomylil ale to 'cos' w srodku nie daje mi spokoju!czy ja juz zwariowalam calkiem??nigdy wczesniej takiego czegos nie czulam!!

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ