X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azumi741 wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    Jestem tu od dawna, ale tylko sobie Was poczytuję.
    Staram się od pół roku o drugie dziecko no i chyba się udało (chyba bo w zeszłym roku o tej porze też byłam w ciąży jednak serduszko przestało bić w 13tc)
    Test robiony 22-07-2020 blada kreska ale robiony wieczorem, potem już beta:
    27-07-2020 - 536
    29-07-2020 - 1339

    Czekam na wizytę za 2 tygodnie, żeby już było wszystko widać

    Chciałam Wam i Waszym mężom/partnerom tylko polecić picie trawy pszenicznej bo u nas jeden cykl i się udało, zaszkodzić nie zaszkodzi bo ma mnóstwo witamin a wspomaga płodność, może i Wam pomoże.

    Buziaki

    A powiedz mi gdzie kupowałaś tą trawę i ile jej piliście? Robiłaś jakieś badania nasienia albo coś? Długo się staraliście?

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
  • Azumi741 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam tutaj
    https://allegro.pl/oferta/beorganic-trawa-pszeniczna-bio-200g-superfood-8529455269?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wNi0zMFQwODo0OTowOS40ODdaO2J1eWVyOzc3ZTIyY2E1YTlkNjNjZTk3OWM0NjI2NTg0YmI1OTVhZGQyNWRlY2ZlMDA0ZTA1ZjkyNTc4MzEzMDE5NDM0NjM%3D

    Staraliśmy się prawie rok a pijemy od dwóch miesięcy, bez badań.

    Joasiaxjot lubi tę wiadomość

    Azumi741
  • ADRIANNA Przyjaciółka
    Postów: 79 67

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź 💚 spróbować zawsze można 😉

    Po prawie 5 latach starań jesteś 🥰
    Czekamy na Ciebie Synku💙
    termin wg OM 4.08.2022
    termin wg USG 30.07.2022
‹‹ 168 169 170 171 172
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ