Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️
Odpowiedz

Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️

Oceń ten wątek:
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Dziewczyny czy dobrze to rozumiem że wyniki nie wskazują na cukrzycę ciążową?

    E97359-E3-2-BEF-4-E13-92-F4-551-C56-D25289.jpg
    Z tych wyników i podanych zakresów wynika że wszystko Ok i nie masz cukrzycy😉

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Natkurka, ja w ogóle tego przelicznika nie znam 🙈

    Dziewczyny, ostatnio pisałam, że u mnie brzucha nie widać ale chyba tylko mi się wydawało 😄 w domu chodzę w spodenkach i luźnych koszulkach, więc nic nie widać, ale właśnie przymierzałam obcisłą sukienkę na jutrzejsze rozpoczęcie roku i chyba go nie ukryję jednak, wciągnąć sie nie chce 🤔
    Ja dzisiaj właśnie jestem w 13t0d i już mi widać brzuszek taki jakbym się duuuzo najadła 😅 a do tej pory zawsze byłam szczupła. Nie mieszczę się już w żadne swoje jeansy🙈

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Ojaa, to fajnie, że widać 😀
    Ja bym sie cieszyła 😊 Ale przed ciążą byłam dosłownie wklęsła, więc pewnie prędko brzuszka nie zobaczę. W ogóle póki co waga na minusie u mnie.

    U mnie waga też spadła. Niby tylko 2 kg, ale jednak. Ja na zimę zgromadziłam trochę tłuszczyku i jakoś nie zdążyłam zrzucić 😄 ale jestem wysoka, więc po mnie raczej tej wagi nie widać tak bardzo. W poprzednich ciążach byłam lżejsza o jakieś 10kg i brzuch pokazywał się naprawdę późno 🤔
    To moje dziecko rośnie w jakimś super tempie, bo wyprzedziło termin z OM 😊

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    U mnie waga też spadła. Niby tylko 2 kg, ale jednak. Ja na zimę zgromadziłam trochę tłuszczyku i jakoś nie zdążyłam zrzucić 😄 ale jestem wysoka, więc po mnie raczej tej wagi nie widać tak bardzo. W poprzednich ciążach byłam lżejsza o jakieś 10kg i brzuch pokazywał się naprawdę późno 🤔
    To moje dziecko rośnie w jakimś super tempie, bo wyprzedziło termin z OM 😊
    To według zabobonów forumowych będzie chłopczyk jak nic 😄

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie warunki zdjęciowe, ale nasza sypialnia jest teraz składowiskiem prania naszykowanego do prasowania 🤷‍♀️
    No jak dla mnie jest już naprawdę duży. Wzdęć nie mam już dłuższy czas, więc to raczej nie one.
    20220831-195808.jpg

    Karo1234, MałaMi91, Izet, wellwellwell lubią tę wiadomość

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    To według zabobonów forumowych będzie chłopczyk jak nic 😄

    Ależ jesteś złośliwa! 😆

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Wybaczcie warunki zdjęciowe, ale nasza sypialnia jest teraz składowiskiem prania naszykowanego do prasowania 🤷‍♀️
    No jak dla mnie jest już naprawdę duży. Wzdęć nie mam już dłuższy czas, więc to raczej nie one.
    20220831-195808.jpg
    O faktycznie, piękny brzusio! ❤️

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle myślałyście już o zimie i kurtkach? Pierwsza ciążę przechodziłam latem, w drugiej zimą jeszcze brzuch nie był duży. Teraz nie mam pojęcia co i jak, bo nie widzi mi się kupowanie kurtki ciążowej na jeden sezon :/

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Dziewczyny czy dobrze to rozumiem że wyniki nie wskazują na cukrzycę ciążową?

    E97359-E3-2-BEF-4-E13-92-F4-551-C56-D25289.jpg

    Wg mnie nie, jesli dobrze interpretuje te wyniki :)

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    W ogóle myślałyście już o zimie i kurtkach? Pierwsza ciążę przechodziłam latem, w drugiej zimą jeszcze brzuch nie był duży. Teraz nie mam pojęcia co i jak, bo nie widzi mi się kupowanie kurtki ciążowej na jeden sezon :/
    Ja mam taką jedną oversize i mam nadzieję że ona wystarczy😅

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi91 wrote:
    Ja mam taką jedną oversize i mam nadzieję że ona wystarczy😅

    Ja rosnąc w tym tempie pewnie mogę zapomnieć 🙈 ale w tym sezonie i tak muszę kupić kurtkę, więc wolałabym coś, co wykorzystam w następnych latach. Mam ogromny problem z zakupami dla siebie, bo w niczym się nie widzę :/

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    W ogóle myślałyście już o zimie i kurtkach? Pierwsza ciążę przechodziłam latem, w drugiej zimą jeszcze brzuch nie był duży. Teraz nie mam pojęcia co i jak, bo nie widzi mi się kupowanie kurtki ciążowej na jeden sezon :/
    Przeszło mi to przez myśl, ale chyba będę na bieżąco wtedy reagować 😉
    Bo zima zacznie się w listopadzie, a skończy w marcu, podejrzewam, że z jednej kurtki można wyrosnąć 😉
    Bardziej się zastanawiałam co ubrać na ślub siostry, 8 października. Nie mam nic starego, musze kupić nowe, ale w ogóle nie wiem czego sie za miesiąc spodziewać 😀 no i też głupio ubrać raz. Może jakiś prosty krój, niedopasowany, żeby jeszcze kiedyś ubrać.

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasia, widać, widać 😁😍

    Co to kurtki i ogólnie ciuchów to szczerze mówiąc chce ograniczyć do minumum i chyba sie wstrzymam do ostatniej chwili np z kurka zimowa. Mam jakaś tam luźniejsza parke i dopiero jak przestane sie mieścić to cos kupie.

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Przeszło mi to przez myśl, ale chyba będę na bieżąco wtedy reagować 😉
    Bo zima zacznie się w listopadzie, a skończy w marcu, podejrzewam, że z jednej kurtki można wyrosnąć 😉
    Bardziej się zastanawiałam co ubrać na ślub siostry, 8 października. Nie mam nic starego, musze kupić nowe, ale w ogóle nie wiem czego sie za miesiąc spodziewać 😀 no i też głupio ubrać raz. Może jakiś prosty krój, niedopasowany, żeby jeszcze kiedyś ubrać.

    Nie wiem jaki styl lubisz, ja bym pewnie coś odcinanego pod biustem założyła żeby właśnie kiedyś wykorzystać :) strasznie nie lubię kupować ubrań "na raz", a właśnie ciąża zimą chyba nie pozostawia zbyt dużego wyboru.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • Kasia95 Autorytet
    Postów: 2681 2830

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle myślałam, że uda mi się przebrnąć przez zimę ubierając się na cebulkę. Jakiś grubszy sweter, rozpięta kurtka i większy szal/chusta. Planujemy jednak przed świętami jechać w góry, więc tam to nie wypali pewnie. Niby sporo czasu, ale zleci to niesamowicie szybko.

    💊 Euthyrox 50

    11.07.2022 progesteron 21,40
    12.07.2022 (8dpo) ⏸✊
    13.07.2022 beta 10,8 🥰 kiełkuj zdrowo fasolko <3
    15.07.2022 beta 42,3 🥰 przyrost 320%!
    29.07.2022 - 2 mm człowieczka i bijące ❤️
    09.08.2022- 1,14cm fasolki 🥰
    30.08.2022- 4cm skaczącego dzidziutka 😊
    20.09.2022- niskie ryzyka, Blanka 👧
    07.11.2022-USG II trymestru (335gram) 👧

    0n88p2.png
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia95 wrote:
    Ja w ogóle myślałam, że uda mi się przebrnąć przez zimę ubierając się na cebulkę. Jakiś grubszy sweter, rozpięta kurtka i większy szal/chusta. Planujemy jednak przed świętami jechać w góry, więc tam to nie wypali pewnie. Niby sporo czasu, ale zleci to niesamowicie szybko.
    No na góry to trochę za cienko😁 ale może jak kupisz sobie coś w większym rozmiarze to uda się odsprzedać 😉

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1659 2851

    Wysłany: 1 września 2022, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet- co do Tsh, to dla kobiet w ciąży normy sa całkiem inne, zobacz u mamy ginekolog i na pierwszy trymestr jesteś w normie :) moje tsh w 9tc wynosiło 0,20 🥴 lekarz mówił że naturalnie spada że wzrostem bety, teraz powtarzałam po 16tc i mam już 0,81. Nie zauważyłaś że wypadają Ci bardziej włosy? Ja mam kręcone, leciały przy myciu garściami a teraz na szczęście już jest lepiej :)

    Ona. 38, On. 40+

    26.08.2011 3450gram i 52cm 💙
    23.01.2023 3100gram, 49 cm 💝

    Starania od 10.2024
    Hashimoto, wysoka prolaktyna, lewy jajowód niedrożny.
    05.2026 - histeroskopia
    06.2026 - drożność jajowodów
  • Kosa Autorytet
    Postów: 1086 1373

    Wysłany: 1 września 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Nie było mnie tu trochę a to dlatego że jestem na L4 i mam zdecydowanie mniej czasu niż jak w pracy mogę na bieżąco śledzić forum ;)
    Wzięłam sobie L4 do końca tygodnia bo już byłam tak zmęczona że nie dawałam rady. Wracam w poniedziałek do pracy i planuje porozmawiać z szefem i powiedzieć o ciąży. Chcę żeby dał mi możliwość pracy zdalnej. Myślalam że będę pracowała długo ale już widzę że mi ciężko. Może w 2 trym będzie łatwiej, nie wiem.
    A tak to całe dnie spędzam z córką i jest fajnie :)

    Wczoraj miałam wizytę u lekarza... Kropeczka ma już 1,5 cm i wszystko jest ok :) badania wszystkie cacy :)

    Karo jak bym miała wybierać wybrała bym lekarza który "woli dmuchać na zimne" niż tego który wydaje się że bardziej olewa.

    Kasia piękny już masz brzuszek :)

    Też myślałam o kurtce zimowej i pewnie będę musiała kupić jakąś ciążowa bo w ferie jedziemy w góry a tam byle jaka kurtka nie przejdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2022, 07:23

    MałaMi91, Izet, Karo1234, Kasia95, Pfry lubią tę wiadomość

    👧🏼 córka 2012

    starania o wspólne potomstwo od czerwca 2021🌸

    29.07.22 ⏸
    01.08.22 Beta HCG 149
    03.08.22 Beta HCG 433 - rośnij zdrowo Kropeczko 🍀
    06.08.22 USG - widać mały pęcherzyk 🥰
    19.08.22 jest ❤️ CRL 5,3 mm
    31.08.22 Kropeczka ma już 1,5 cm 🥰
    28.09.22 prenatalne - niskie ryzyka, Iga 💓
    30.11.22 USG II trymestru (21+0) połówkowe - 344 g zdrowej Igusi 🥰
    04.01.23 - zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭, w USG z Igą wszystko w najlepszym porządku 🤩👌🏻
    12.01.23 (27+1) - kontrolne USG, wszystko super, córcia waży 1000g 😍
    24.01.23 USG III trymestru (28+6) 1156g zdrowej Iguni ❤️(39 centyl)
    01.02.23 USG (30+0) 1310g - brzuszek do kontroli
    22.02.23 kontrolne USG (33+0) Iga waży 1820g... Nadal kontrola wagi i wymiarów
    05.04.23 (39+0) Igusia jest już na świecie! 🎀 48cm, 2920g, 10:33💜

    age.png
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 1 września 2022, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola wrote:
    Izet- co do Tsh, to dla kobiet w ciąży normy sa całkiem inne, zobacz u mamy ginekolog i na pierwszy trymestr jesteś w normie :) moje tsh w 9tc wynosiło 0,20 🥴 lekarz mówił że naturalnie spada że wzrostem bety, teraz powtarzałam po 16tc i mam już 0,81. Nie zauważyłaś że wypadają Ci bardziej włosy? Ja mam kręcone, leciały przy myciu garściami a teraz na szczęście już jest lepiej :)

    Jeszcze nie na szczęście 😅 ja mam wizytę dopiero w przyszła środę to zapytam. Jedyne co, to okropnie zmęczona jestem i nie chce mi sie nic robić - zupełnie nie mam energii nawet do pracy, co mi sie wcześniej nie zdarzało, i to przypisuje tez niskiemu TSH. Najbardziej to mnie martwi bo autentycznie nie mogę sie zmusić do zrobia czegokolwiek co mnie niesamowicie irytuje.

    Btw. Dziewczyny, Was tez czesto „boli” brzuch ? Bo ostatnio na prawdę codziennie odczuwam takie lekkie napięcie brzucha i dyskomfort…

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Kosa Autorytet
    Postów: 1086 1373

    Wysłany: 1 września 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet wrote:

    Btw. Dziewczyny, Was tez czesto „boli” brzuch ? Bo ostatnio na prawdę codziennie odczuwam takie lekkie napięcie brzucha i dyskomfort…
    Izet a bierzesz jakiś magnez? W pierwszej ciąży musiałam brać dość spore dawki magnezu na napinanie się brzucha. Teraz biorę profilaktycznie.

    👧🏼 córka 2012

    starania o wspólne potomstwo od czerwca 2021🌸

    29.07.22 ⏸
    01.08.22 Beta HCG 149
    03.08.22 Beta HCG 433 - rośnij zdrowo Kropeczko 🍀
    06.08.22 USG - widać mały pęcherzyk 🥰
    19.08.22 jest ❤️ CRL 5,3 mm
    31.08.22 Kropeczka ma już 1,5 cm 🥰
    28.09.22 prenatalne - niskie ryzyka, Iga 💓
    30.11.22 USG II trymestru (21+0) połówkowe - 344 g zdrowej Igusi 🥰
    04.01.23 - zdiagnozowana cukrzyca ciążowa 🍭, w USG z Igą wszystko w najlepszym porządku 🤩👌🏻
    12.01.23 (27+1) - kontrolne USG, wszystko super, córcia waży 1000g 😍
    24.01.23 USG III trymestru (28+6) 1156g zdrowej Iguni ❤️(39 centyl)
    01.02.23 USG (30+0) 1310g - brzuszek do kontroli
    22.02.23 kontrolne USG (33+0) Iga waży 1820g... Nadal kontrola wagi i wymiarów
    05.04.23 (39+0) Igusia jest już na świecie! 🎀 48cm, 2920g, 10:33💜

    age.png
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ