Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️
Odpowiedz

Lipiec, lato, morza szum 🌊, wiosną będzie baby boom 👶☀️

Oceń ten wątek:
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 30 listopada 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka, cieszę się, że wszystko ok u Was :)

    Synuś przystojniak 😀 💙
    Jak idzie wybór imienia?

    Ja mam ostatnie zdjęcie z połówkowych, wczoraj totalnie nic nie było widać na tym sprzęcie 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 20:12

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 30 listopada 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkurka, Kosa gratulacje !!

    Natkurka, Ale slodkie zdjęcie! 🥹 i jak duży chłopczyk! 😍

    Ja jutro mam połówkowe o 8.30 - kurde jest stres 😅
    Jak mi da jakies ładne profilowe młodego to na pewno wrzucę ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 21:21

    natkurka lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 30 listopada 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet, to czekamy, kciuki za połówkowe 🤞🤞🤞

    Izet lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 30 listopada 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, dzięki! ☺️

    Dziewczyny, troche z innej beczki, ale jakie elektronicznie „gadżety” dla dziecka kupujecie w ramach wyprawki ?
    Ja na swojej liście mam narazie tylko podgrzewacz do butelek, inhalator i monitor oddechu a dla mnie dodatkowo jeszcze laktator. Niezbyt dużo tego, bo staram sie podejść minimalistycznie do tematu, ale właśnie sie zastabawiam czy cos jeszcze mogłoby sie przydać 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 23:17

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 30 listopada 2022, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet jeszcze termometr ale to pewnie tez masz na liscie :)
    Ja jeszcze prawodopodobnie elektroniczną nianię

    Izet lubi tę wiadomość

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 30 listopada 2022, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Izet jeszcze termometr ale to pewnie tez masz na liscie :)
    Ja jeszcze prawodopodobnie elektroniczną nianię

    Tak, termometr już mamy :) czytam właśnie o termoforze z pestek wiśni - ponoc super jest na kolki dla maluchów.

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 30 listopada 2022, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam póki co na liście termometr, inhalator i monitor oddechu.
    Laktator planuje kupić na sam koniec, albo tylko zamówić wybrany po powrocie ze szpitala.
    Podgrzewacz raczej nie póki co, a jeśli potem to taki, w którym można podgrzewać też słoiczki. Nie mamy mikrofalówki, więc to by się przydało.
    Jeśli będę karmić butelką to też sterylizator+suszarka 2w1.

    Izet lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę o elektronicznej niani

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, tez właśnie myślałam o takim z podwójna funkcja - do słoiczków i butelek.

    A kupujecie takie sprzęty jak babyhug czy bujaczek babybjorn ? Ja na pewno chce zakupić babybjorn ale to zamówię na spokojnie już po porodzie bo zasadniczo dziecko zaczyna z tego korzystać jak ma pare miesięcy, a teraz mamy i tak na co wydawać kasę 😅

    Btw. Oczywiście obudziłam sie dzisiaj o 4.30 i nie mogłam już zasnąć. Nie wiem już sama, czy to przez ciąże czy przez stres w pracy, bo ostatnio troche go miałam. Oczywiście nie mam żadnej taryfy ulgowej, nikogo jakby nie obchodzi, ze jestem w ciąży i gdybym miała zrobić, to co mam
    zaplanowane, to bym siedziała po 10h dziennie jak zazwyczaj. Zaraz wstaje sie ogarniać i ide do lekarza. Najlepsze, ze oczywiście nie mogę wziąć L4 bo dalej mam rzeczy do zamknięcia w pracy. Widziałam, ze tak będzie. Trzeba było iść na zwolnienie w październiku, teraz do końca roku bede sie bujać bo muszę pozamykać wszystko. Jestem troche zła na siebie, ze nie potrafię po prostu olać tego wszystkiego, dokładnie tak, jakby to zrobiła korporacja w moim kierunku, gdyby sytuacja byla odwrotna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 06:56

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet, ja 4:31 dziś pobudka, dzień dobry 😀

    Co do pracy to przykro, że tak wyszło. Ty miałaś dobre intencje, a korpo jak to korpo, wycisnąć ile się da. Niby każdy wie, a się łudzi.
    U mnie było podobnie. Szef dobrze wiedział, że pracuje 6h40min, ale pracy nie zabrał nic. Czyli musiałam to samo zrobić, ale szybciej. Ale interes 😜

    Ja bujaczka na ten moment nie planuję. Raczej zaleca się używać krótko i sporadycznie, a ja będę mieć w razie wu żywy bujaczek w postaci męża na home office 😆

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet kciuki za wizytę🤞🤞🤞
    Ja z elektronicznych rzeczy, które chcę mieć przed porodem to zostało mi kupić laktator😉 termometr, inhalator, monitor oddechu już mam. Podgrzewacz kupię jak już bede wiedziała jak bede karmić, elektroniczną nianię też kupię po. Też planuje zakup leżaczka babybjorn ale to jak już malutka trochę podrośnie 😉
    I też dołączam do Was dzisiaj ze spaniem obudziłam sie o 3.50😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 07:45

    Izet lubi tę wiadomość

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje bujaczek babybjorn. Napatrzylam sie na znajomych ktorzy zawsze to maja i wszedzie ze soba biorą bo sie latwo sklada wiec tez chce zakupic. Wedlug mnie fenomenalna sprawa. Bylismy w stanie wszyscy razem zjesc a mała czy mały lezeli na bujaczku obok. Znajomi wspominali ze zaczeli tam wkladac mała jak miala delikatnie mocniejsza głowke ale robili to juz od 2 msc :) ten bujaczek to na bank nie zastapi bujania rodzica bo to wogole inny styl bujania. Te elektryczne moze to imituja ale ten babubjorn to w zasadzie polega na tym ze jak dziecko rusza nogami to on sie huśta. Mozna tez wlasnie dziecku pomoc np nogą. Dla mnie super sprawa bo moge wlozyc dziecko i oglada swiat z innej perspektywy niz z kosza mojzesza.

    Ps. Ja oczywiscie tez nie spalam pol nocy ale to nie ze swojej winy tylko męża bo tez mial problemy ze snem a jak on ma problemy to rzuca sie z boku na bok, wstaje itp. A ja mam bardzo czuły sen wiec gdzies od 5 nie moglam spac. Zasnelam teraz na chwile bo o 9:30 mam zajęcia i powiem Wam ze ledwo zyje.. nie moglam otworzyc oczu jak po jakiejs calonocnej imprezie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 08:17

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3086 1790

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet dawaj znac❤️❤️

    Izet lubi tę wiadomość

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet kciuki za wizytę. 🤞🤞🤞
    Przykro mi z powodu pracy... Mam nadzieję, że uda Ci się załatwić to l4 jak najszybciej możliwe.
    Ja nie kupuję żadnych bujaczkow.

    Coś Kasia zamilkla... Mam nadzieję, ze robi sobie przerwe tylko i nie postanowila nas jednak opuscic.

    Izet lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie dziewczyny po wizycie :)
    Wszystko Oki, mały Ksieciuniu rośnie jak na drożdżach, już wazy 433 g. 😅 przepływy, lozyszko, pępowina Ok. Jedyne co to szyjka mi sie skróciła e ciągu 3 tyg. z 5 cm do 3.27. Lekarz mówi, ze to dalej jest Ok ale trzeba monitorować. Reszta wszystko dobrze ☺️😍
    Mam foteczka ale wstawię ja pózniej bo dzisisj pracuje z biura.

    MałaMi91, wellwellwell, Karo1234, natkurka lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet, Księciuniu przykoksował nieźle 😀
    Szyjka pewnie się nieco naprawi jak przejdziesz na L4 i trochę odpoczniesz. Praca siedząca i stres nie pomaga niestety 😞
    A dał Ci na to jakiś progesteron?
    Czekamy na foto 💙

    Izet lubi tę wiadomość

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • Izet Autorytet
    Postów: 1501 1331

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo1234 wrote:
    Izet, Księciuniu przykoksował nieźle 😀
    Szyjka pewnie się nieco naprawi jak przejdziesz na L4 i trochę odpoczniesz. Praca siedząca i stres nie pomaga niestety 😞
    A dał Ci na to jakiś progesteron?
    Czekamy na foto 💙

    Nic mi nie przypisał, nawet nie zalecił wypoczynku 😅 ale plan mam taki, ze skończę co muszę skończyć, może jeszcze z tydzień/ 10 dni popracuje i napisze do internisty po zwolnienie do kolejnej wizyty u gin (19.12) a na tej wizycie już poproszę normalnie o L4.

    🙎🏼‍♀️36 l., 👱🏻‍♂️ 38l.

    Bobo nr. 2

    Starania od 01/2024
    19.02.24 ⏸
    05.03 (6+2) wizyta : 2 zarodki 😅
    15.03 (7+4) : mamy ❤️❤️
    05.04 (10+5) : wizyta
    15.04 (12+1): badania prenatalne, oba bobasy niskie ryzyka, prawdopodobnie 🩷💙
    26.04: wizyta, bobasy rosną jak trzeba
    28.05 : wizyta

    preg.png

    Synuś 👶🏼:

    Starania od 09/2021
    03.08.22: ⏸
    09.04.2023 (40+0) Dominis jest z nami ❤️ 11:27, 3680g., 55 cm

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izet, to wizytujemy razem, też mam kolejną wizytę 19.12. :)

    Karo, jak to jest z tym przyjmowaniem euthyroxu przy badaniu ft4 i tsh? Skoro mam go nie brac przed pobraniem, a stosuje się go pol h przed posilkiem to powinnam isc na badanie na czczo i dopiero po badaniu przyjac i lek i jeszcze odczekać 30 min do sniadania? Czy moge wyjatkowo cos zjesc rano i po prostu po badaniu lyknac euthyrox?

    Izet lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2398 2273

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Izet, to wizytujemy razem, też mam kolejną wizytę 19.12. :)

    Karo, jak to jest z tym przyjmowaniem euthyroxu przy badaniu ft4 i tsh? Skoro mam go nie brac przed pobraniem, a stosuje się go pol h przed posilkiem to powinnam isc na badanie na czczo i dopiero po badaniu przyjac i lek i jeszcze odczekać 30 min do sniadania? Czy moge wyjatkowo cos zjesc rano i po prostu po badaniu lyknac euthyrox?

    Ja zawsze idę na pobranie na czczo, a zaraz po pobraniu biorę tabsa, więc zanim dojadę do domu to mogę jeść ;)
    Z tego co wiem to przy tsh nie trzeba być na czczo i można tabsa wziąć, ale ft4 jest na tyle wrażliwe, że tabs zaburzy wynik.

    Z podobnych tematów :D działa Ci medicover?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 12:18

    27.03.2023 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    11.12.2024 (40+6) 4300 g, 55 cm👣 Eliza 🩷
  • MałaMi91 Autorytet
    Postów: 1364 1574

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well tak jak pisze Karo o ile przy samym badaniu TSH wzięcie euthyroxu nie ma wpływu, ale już przy ft3 i 4 tabletkę należy wziąć po badaniu😉

    4.07 ⏸
    25.07 mamy ❤️ 😍
    8.09 Usg genetyczne👍🏻❤️
    3.11 Usg połówkowe - 353g zdrowej Antoniny 😍
    14.02 (35+6) 2500g Księżniczki
    15.03 Antosia🥰💖👣
    age.png
‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ