X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lista badań
Odpowiedz

Lista badań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 20 marca 2022, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem pewna, że taka lista już krąży może nie jedna nawet. Ale nie potrafię jej odnaleźć .
    A chodzi mi o listę z badaniami, które powinno się zrobić przy diagnostyce niepłodności. Taką od pierwszych po bardziej szczegółowe.

    Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi ją tutaj wkleić lub wskazać konkretnie gdzie jej szukać.
    Nie mam lupki w aplikacji, przez co bardzo ciężko coś znaleźć.

    age.png
    age.png
  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak ☺️ też będą mi potrzebne i z chęcią się dowiem

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5567 6970

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie podstawowe są na pierwszej stronie wątków miesięcznych (z rymowankami) :)

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ