X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne literatura
Odpowiedz

literatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie widziałam jeszcze tematu dotyczącego mądrej literatury dotyczącej ciąży. Ostatnio zakupiłam książkę Raymonda Changa Jak zajść w ciążę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób jest ona napisana i jak cenne informacje zawiera . Autor dokładnie opisuje jak nasze codzienne odżywianie, stresy, pragnienia, brak relaksu przekładają się na trudności z zajściem w ciążę. Pisze również o suplementacji prekoncepcyjnej, podając szereg witamin jakie powinny zażywać kobiety starające się o dziecko, podkreślając, że większość lekarzy przepisuje pacjentkom suplementy prenatalne, które są dla kobiet w ciąży. Opisuje również przeróżne techniki relaksacji , w tym jogę, akupresurę, autoakupresurę, sposoby radzenia sobie z negatywnymi myślami itp. Książka łączy wschodnie i zachodnie metody leczenia niepłodności, podając konkretne przykłady.

    Troszkę się rozpisałam, ale naprawdę jestem zafascynowaną tą pozycją. Jestem pewna, że wszystkie dziewczyny, które choć trochę interesują się medycyną wschodu i terapią alternatywną znajdą w niej wiele cennych informacji.
    Polecam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 20:34

    Manieczka86, MalutkaEve, Mimbla lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Dziewczyny, nie widziałam jeszcze tematu dotyczącego mądrej literatury dotyczącej ciąży. Ostatnio zakupiłam książkę Raymonda Changa Jak zajść w ciążę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób jest ona napisana i jak cenne informacje zawiera . Autor dokładnie opisuje jak nasze codzienne odżywianie, stresy, pragnienia, brak relaksu przekładają się na trudności z zajściem w ciążę. Pisze również o suplementacji prekoncepcyjnej, podając szereg witamin jakie powinny zażywać kobiety starające się o dziecko, podkreślając, że większość lekarzy przepisuje pacjentkom suplementy prenatalne, które są dla kobiet w ciąży. Opisuje również przeróżne techniki relaksacji , w tym jogę, akupresurę, autoakupresurę, sposoby radzenia sobie z negatywnymi myślami itp. Książka łączy wschodnie i zachodnie metody leczenia niepłodności, podając konkretne przykłady.

    Troszkę się rozpisałam, ale naprawdę jestem zafascynowaną tą pozycją. Jestem pewna, że wszystkie dziewczyny, które choć trochę interesują się medycyną wschodu i terapią alternatywną znajdą w niej wiele cennych informacji.
    Polecam:)

    Maracuja zachęciłaś mnie do kupna tej książki, własnie ją zamówiłam, teraz czekam na przesyłkę. Dobra recenzentka z Ciebie :)

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być ciekawa ta książka :) Chyba ją kupię :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Maracuja zachęciłaś mnie do kupna tej książki, własnie ją zamówiłam, teraz czekam na przesyłkę. Dobra recenzentka z Ciebie :)

    aniulka86...chyba powinnam się w takim razie zwrócić do autora, żeby mi odpalił jakąś prowizję za promocję;)

    Maracuja
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze :) nie jest droga, chyba zamówię :)

    prowizja dla Ciebie się nalezy ;)

    Manieczka86, Maracuja lubią tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z polskiego podwórka jest też książka dr Pierzyńskiego z Białegostoku - "Zajść w ciążę" :)

    Pisellini lubi tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwilką zamówiłam ją na www.laurum.pl Koszt bardzo niski za taką dużą ilość ciekawych informacji. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ją przeczytać!!! :)

    Guniaczek lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda, o tej zalecie zapomniałam napisać, a rzeczywiście cena jest bardzo atrakcyjna a książka jak same się przekonacie, pełna cennych informacji:)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam książkę "W oczekiwaniu na dziecko"- jest fajnie napisana i jest w niej duży rozdział dotyczący starań;) Ale również każdy miesiąc dokładnie opisany, poród, połóg, komplikacje, choroby matki, ciąża bliźniacza, strata dziecka itp. Jest gruba i porządna;)

    Maracuja lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dajcie znać jak Wam się książka podoba, bo jestem ciekawa, czy to tylko moje odczucia:)

    Maracuja
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Książkę już mam ponad tydzień. Nie czytałam jej od początku tylko zaczęłam od tematów bardziej mnie interesujących. Jest świetnie napisana, bardzo dużo różnych informacji, których od lekarzy raczej się nie dowiemy. Ogólnie bardzo przydatna i godna polecenia!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2014, 17:58

    Maracuja lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ