X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na razie nieśmiało ale piszę - HCG 370 mUl/ml, progesteron 30 ng/ml. Jesteśmy z mężem w szoku.

    W sumie to chciałam w luxmedzie b-HCG ale babka mi wpisała HCG całościowo i dopiero teraz się zorientowałam. Najwyżej za 2 dni powtórzę tylko pytanie czy powtarzać hcg czy b-HCG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 21:05

    hewa81, Monia85, Bas1990, mikka, Dotek, paullaa1990, Kamilka, lady_pink, Magdziulla, lena82 lubią tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    dziewczyny na razie nieśmiało ale piszę - HCG 370 mUl/ml, progesteron 30 ng/ml. Jesteśmy z mężem w szoku.

    PIĘKNIE, gratuluję :)
    Najpierw Magdzia, teraz Ty, może się ciążowy worek rozwiąże :)
    Życzę Ci zdrowia i spokoju na tych pięknych 9 m-cy :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kowieczka, gratuluję :) Jeśli badałaś całościowo, to powtarzając też musisz zrobić całościową.

    23cs
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kowieczka gratuluje, i trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń:)

    f08af289ff.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kowieczka, bardzo nudnej ciazy zycze!

    hchyflw14swai9ho.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wie more ktoras z Was czy bardzo sie morfologii przyczepiaja przy HSG na Jaczewskiego?
    Robilam w czasie okresu no i wyszly mi neurocyty i hematokryt minimalnie ponizej normy, ze kurcze nie popatrzylam wczesniej bo nie bede miala jak jutro badan powtorzyc. CRP w normie

    hchyflw14swai9ho.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kowieczka gratulacje :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka- gratulacje! takie wieści dają radość w sercu i nadzieję dla innych :)

    kowieczka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Kowieczka zaglądałam wczoraj do Ciebie rano i tak miałam przeczucie że coś się tutaj święci.....
    Super!!
    Gratuluję!
    To worek się rozwiązał...
    Ewcia teraz Twoja kolej!!!

    kowieczka lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Temat progesteronu jest kontrowersyjny, bo różnie lekarze mówią. Owulacja była i jak dla mnie i lekarzy do których ja chodziłam jest ok. Ale luteina by nie zaszkodziła.
    Dzieki Monia za odpowiedz.
    Czekam na okres i ide do doktorka meczyc go co z polipem ktory podobno dziala jak antykoncepcja :( niech usuwa dziada jesli dalej bedzie :/ bo jestem w zawieszeniu . Tudne jest to wszystko :(. Mezusia wysyłam na badanie armii w piatek..oby z nim bylo ok.

    Kowieczka, rowniez gratuluje :) niech dzidzia rosnie zdrowa :).

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    oni chyba tylko crp potrzebują, ale wiedzą że w czasie @ może coś być nie tak. CRP też się może z tego powodu podwyższyć. Powodzenia :)
    potwierdzam ode mnie chcieli tylko crp

    relgdf9hrp5i882w.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    kowieczka- gratulacje! takie wieści dają radość w sercu i nadzieję dla innych :)

    uwierzcie dziewczyny że nadzieja liczy się najbardziej ! U nas było tyle rzeczy na nie w tym cyklu! owulacja na zrośniętym lewym jajniku, tragiczny progesteron w 7 dpo, słabe jeszcze niedawno nasienie, wrogość śluzu! no i chyba najgorsze - moja endo III st., do której wskazaniem jest od razu in vitro ! trzymam kciuki za Was dziewczyny, chociaż nie ukrywam że jestem pełna obaw co będzie dalej... i liczę się tak naprawdę ze wszystkim... ps. dziś w luxmedzie chciałam zrobić betę i czas oczekiwania to 5 dni roboczych :| gdzie w takim razie robi się betę żeby wynik był tego samego dnia, wie ktoś może?

    relgdf9hrp5i882w.png
  • KamilaRadzia Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) jestem tu nowa aczkolwiek czytuje rozne tematy na ovu ale dzis postanowilam sie zalogowac i wygadac. Juz rok co miesiąc jestem w ciazy ale mam nadzieje ze tym razem sie udalo a jak nie to to czekam jeszcze 6mc i ide na badania. Nikt u mnie w rodzinie ani u narzeczonego nie mial problemow z plodnoscia a u nas juz rok minal i ani widu ani slychu dzidzi...za 9 dni mam miec @ mam nadzieje ze nie przyjdzie...

    KamilkaRadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    uwierzcie dziewczyny że nadzieja liczy się najbardziej ! U nas było tyle rzeczy na nie w tym cyklu! owulacja na zrośniętym lewym jajniku, tragiczny progesteron w 7 dpo, słabe jeszcze niedawno nasienie, wrogość śluzu! no i chyba najgorsze - moja endo III st., do której wskazaniem jest od razu in vitro ! trzymam kciuki za Was dziewczyny, chociaż nie ukrywam że jestem pełna obaw co będzie dalej... i liczę się tak naprawdę ze wszystkim... ps. dziś w luxmedzie chciałam zrobić betę i czas oczekiwania to 5 dni roboczych :| gdzie w takim razie robi się betę żeby wynik był tego samego dnia, wie ktoś może?

    Ja jak kiedys robilam bete ta za 24zl to wynik byl tego samego dnia.
    Juz wyczytalam ze Ty robilas ta inna bete, i rzeczywiscie na str.luxmedu napisane jest ze do 7dni wynik. Nie mam pojecia gdzie wynik bedzie szybciej, moze w diagnostyce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 12:47

  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Dzieki Monia za odpowiedz.
    Czekam na okres i ide do doktorka meczyc go co z polipem ktory podobno dziala jak antykoncepcja :( niech usuwa dziada jesli dalej bedzie :/ bo jestem w zawieszeniu . Tudne jest to wszystko :(. Mezusia wysyłam na badanie armii w piatek..oby z nim bylo ok.

    Kowieczka, rowniez gratuluje :) niech dzidzia rosnie zdrowa :).

    Z tymi polipami to co lekarz to opinia, ja ze swoim u trzech bylam i takich ok 1cm to nie chca robic. Chociaz zgadzaja sie ze histeroskopie diagnostyczna warto robic. Mi lekarz powiedzial, ze bym sobie nadzieji nie robila ze nagle w ciaze zajde no chyba ze sie mam ich wiele.

    hchyflw14swai9ho.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze zrobie wreszcie to HSG i ze glupka z siebie nie zrobie:)

    hchyflw14swai9ho.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka33 wrote:
    Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze zrobie wreszcie to HSG i ze glupka z siebie nie zrobie:)

    Hej, a kto Cię kieruje na HSG? Ten ktoś mówił Ci, żeby przed badaniem zrobić tylko crp i morfologię, czy może też posiew wydzieliny z pochwy??

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka33 wrote:
    Z tymi polipami to co lekarz to opinia, ja ze swoim u trzech bylam i takich ok 1cm to nie chca robic. Chociaz zgadzaja sie ze histeroskopie diagnostyczna warto robic. Mi lekarz powiedzial, ze bym sobie nadzieji nie robila ze nagle w ciaze zajde no chyba ze sie mam ich wiele.
    Czyli mam rozumieć ze nie chca usuwać bo za maly?ale nadzieji na ciaze tez nie daja? . Mi doktorek pow.ze to bardzo utrudnia :( i ze po okresie zobaczymy co sie z nim zadzialo ;(
    Dodam ze tez chodze do Stettnera txn.dopiero raz bylam.
    A Tobie co pow.na tego polipa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 13:26

  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej, a kto Cię kieruje na HSG? Ten ktoś mówił Ci, żeby przed badaniem zrobić tylko crp i morfologię, czy może też posiew wydzieliny z pochwy??
    Stettner mnie pokierowal i mowil ze trzeba morfologie, CRP i grupe krwi. Jak dzwonilam sie zapisac to tez tylko o tych trzech rzeczach mowili.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka33 wrote:
    Stettner mnie pokierowal i mowil ze trzeba morfologie, CRP i grupe krwi. Jak dzwonilam sie zapisac to tez tylko o tych trzech rzeczach mowili.

    Dzięki :)
    I powodzenia jutro :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ