X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lubrykanty a starania o dziecko
Odpowiedz

Lubrykanty a starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 22 maja 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy wpis na forum i mam nadzieję, że uda mi się uzyskać odpowiedź od bardziej doświadczonych dziewczyn :)
    Staramy się z partnerem o dziecko i do tej pory używaliśmy do stosunku standardowych lubrykantów. Wyczytałam w necie, że te mogą zabijać plemniki i je spowalniać i że nie są wskazane podczas starań.
    I teraz moje pytanie brzmi. Czy znalazłyście cos zastępczego, a może jesteście w stanie polecić jakiś produkt dedykowany dla par starających się?
    Dodam, że borykam się z endometriozą, wiec i tak już wszystko jest utrudnione, a z kolei suchość potrafi odebrać całą radość.

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2701 5095

    Wysłany: 22 maja 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimisia wrote:
    Cześć dziewczyny :) To mój pierwszy wpis na forum i mam nadzieję, że uda mi się uzyskać odpowiedź od bardziej doświadczonych dziewczyn :)
    Staramy się z partnerem o dziecko i do tej pory używaliśmy do stosunku standardowych lubrykantów. Wyczytałam w necie, że te mogą zabijać plemniki i je spowalniać i że nie są wskazane podczas starań.
    I teraz moje pytanie brzmi. Czy znalazłyście cos zastępczego, a może jesteście w stanie polecić jakiś produkt dedykowany dla par starających się?
    Dodam, że borykam się z endometriozą, wiec i tak już wszystko jest utrudnione, a z kolei suchość potrafi odebrać całą radość.
    Hej 😊 Przy staraniach polecany jest np. żel Conceive Plus (używamy i jak dla mnie spoko) albo Ferti Lily.

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 284 203

    Wysłany: 25 maja 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Conceive PLus. U mas udało sie w cyklu w ktorym pierwszy raz uzylismy tego zelu. Byc moze to przypadek ale przynajmniej dobrze nawilza i nie szkodzi plemniczkom więc warto.

    age.png

    preg.png
  • facebook Ekspertka
    Postów: 422 59

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam conceive 75ml
    cena 65zł

    * 06-09/20 stymulacja clo+ duphaston
    * 10/20 poronienie w 6tc
    * V leiden, mthfr c677T,mthfr a1298C, pai-1
    * droznosc 12/20, 05/21
    *Kir bx (brak -2ds3,2ds4norm,3ds1)
    *01-04/21 - clo + duphaston
    * 07- ... - lametta

    -letrox-bicaps b complex--magnella magnez-polocard-dostinex-
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ