X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina i te sprawy
Odpowiedz

Luteina i te sprawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Hej kobietki :) staramy sie o dziecko juz jakies 8 miesięcy, okres spoznia mi sie 5,5 tyg!! Ostatni mialam jakos 18.10 .. Byłam jakis czas temu u gin i przepisała mi luteine na wywowalnie, dzisiaj mija juz 6 dzien od ostawienia a @ nie ma, test robiony rano tez wyszedl negatywnie. Mam strasznie mdłości, czasem wymioty, okropna zgage no i powiększone i nabrzmiale piersi ktore bola przy dotyku.. dodam ze dookola sutkow pojawiły mi sie takie cos jak brodawki.. tyle staran i nadzieji a tu nic :( juz nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z was miala moze podobnie? Czy jesy jakas iskierka nadzieji ze to jednak to?

    Jeśli masz możliwość zrob sobie badanie betahcg z krwi. Jeśli i ona wyjdzie negatywna, idź do lekarza bo nie wiadomo co to może być wtedy. Ale jeśli ostatni okres miałaś w październiku to byłabyś prawie na takim etapie ciąży co ja (ostatni okres 3.10)... Dziwne żeby test nie wyszedł (chyba ze jakiś wadliwy był)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 11:22

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz dopiero w czwartek, bete robilam jak okres spoznial mi sie 2 tyg i wyszla ujemnie..
    Dodam jeszcze ze w listopadzie robilam badania, usg, prolaktyna i tam bylo wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni okres 18.11 .. przepraszam, moj blad, nie zauważyłam

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ostatni okres 18.11 .. przepraszam, moj blad, nie zauważyłam

    Ok spoko ;) ale to i tak już byś miała jakiś 9-10 tc w takim układzie ... To jeśli nie chcesz robić powtórki bety to do czwartku poczekaj do lekarza, zobaczymy co on powie bo ja nie mam pomysłu

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie, boje sie bety bo jesli znowu wyjdzie ujemnie to sie kompletnie zalamie

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Tak zrobie, boje sie bety bo jesli znowu wyjdzie ujemnie to sie kompletnie zalamie

    Wtedy będziesz musiała lekarza pomęczyć co to skoro tyle czasu i luteina nic nie dala...
    Bede tu zaglądać, daj znać co i jak ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze jednak wyjdzie wszystko przy kolejnej wizycie i sie okaze co i jak. Dzieki wielki, dam znac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj pojawila sie @, a mialobyc tak pieknie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ