X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina w ciąży
Odpowiedz

Luteina w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Która z was dziewczyny brala kub bierze luteinę w ciąży.? Dlaczego? W jakich tygodniach? Dawkowanie? Jestem w 15 tyg ciąży. Czasem pobolewa mnie brzuch. Prawdopodobnie od rosnącej macicy itd. Czy którejś z was pomogła luteina na bole brzuszka? Proszę dajcie znać.

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja jestem w 23tc i od samego początku jestem na luteinie. Wczoraj byłam na wizycie i dostałam jeszcze na kolejny miesiąc. Na bóle brzucha możesz brać spokojnie magnez. Mi moja gin kazała brać 3x1 magneb6. Na bóle brzucha luteina też trochę pomaga 😉 Ale magnez nie zaszkodzi.

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • Asia9031 Autorytet
    Postów: 316 113

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak magnez właśnie zaczelam łykać

    Endzi lubi tę wiadomość

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia9031 wrote:
    Tak magnez właśnie zaczelam łykać
    To powinien Ci pomóc trochę. Na pewno nie od razu ale będzie poprawa 😉 po za tym to taki etap że wiązadła się rozciągają i dzidzia i macica rosną także czasami jest to dość nieprzyjemne.

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia9031 wrote:
    Tak magnez właśnie zaczelam łykać
    Nospa od czadu do czadu tez nie zaszkodzi

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ