X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    ja nie pomogę bo dopiero pierwszy raz będę robić testy owu..

    powiedzcie kiedy je sięrobi? godzina? ile nie mozna pić ?
    Ja robilam zawsze o 12 i 18, 2 godziny wczesniej nie pilam, i super wychodzily. Powodzenia <3

    Existenz lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja własnie wracam z kolejnego monitoringu, nie przyznałam się, że miałam pierwszy monitoring w zeszłym miechu :P ale trafiłam wreszcie do ekstra gina. mega konkret.

    test ovu dziś pozytywny, a gin zobaczyła brzuchaty pęcherzyk w lewym jajniku (poprzednio było w prawym), który pęknie zaraz, najpóźniej jutro, czyli wszystko się zgadza :)

    Robimy proga w 7 dpo i wiemy na czym stoimy, czy luteinka, czy po prostu muszę wyluzować w głowie.

    kate88:), spioch, e.wela, AiCha4811, wszamanka, Fruska lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Mi po 15 latach 30-33 dniowych cykli trafiły się 4 cykle pod rząd 39-43 dniowe teraz znow w normie wiec naprawdę wszystko się może zdarzyc ;)
    Nie przeczę :)

    agulineczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    A ja własnie wracam z kolejnego monitoringu, nie przyznałam się, że miałam pierwszy monitoring w zeszłym miechu :P ale trafiłam wreszcie do ekstra gina. mega konkret.

    test ovu dziś pozytywny, a gin zobaczyła brzuchaty pęcherzyk w lewym jajniku (poprzednio było w prawym), który pęknie zaraz, najpóźniej jutro, czyli wszystko się zgadza :)

    Robimy proga w 7 dpo i wiemy na czym stoimy, czy luteinka, czy po prostu muszę wyluzować w głowie.

    Super wiadomości :* do dzieła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 17:19

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym Wam polecić testy owulacyjne LH-Vitam- to jest ta sama firma co żółty Bobotest. Pierwszy raz tak pięknie wychodzą mi testy i nie mam żadnych wątpliowści.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska co u Ciebie myślałam dzisiaj o Tobie:)

    Mi_lejdi no to do dzieła:D

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:04

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Zgredek. Ja co chwile mialam infekcje pecherza. Przeszlo jak rekaodjal jak zaczelam lykac zurawine profilaktycznie. Polecam.

    Margolciak. Zdrowka dla coreczki. Daj znac jak Ci sie film podobal :)

    Dobuska. Caly czas trzymam kciuki :)

    Spioch. Ja w drugiej fazie to tylko medytacje :)

    Annie powiedz mi jeszcze jak medytowałaś? Kurcze szukam troche na necie i tu jakieś figury są? Czy tylko wyciszenie? Kurcze chcialabym to zacząć robić ale nie bardzo wiem jak :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    powiedzcie kiedy je sięrobi? godzina? ile nie mozna pić ?
    Najlepiej robic po poludniu. Nie mozna za szybko tzn. z pierwszego sikania, ani za pozno tj. po 20.
    Nie wolno pic 2h wczesniej. Powodzenia :)


    MiLejdi. Wspaniale wiadomosci. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Mi-lejdi wiec nic tylko dzialac ;-)
    Spioch wiem o czym mowisz, jak mam wolniejszy dzien w pracy to tez ciagle mysle o jednym.
    Jesli chodzi o testy owu to jestem zadowolona z tych z rosmana bo u mnie jako jedyne pokazaly pozytyw.
    Co do dlugosci cyklu to zanim zaczelismy sie starac to przez 2 lata wynosily rowno 26 dni a odkad podjelismy decyzje o staraniach to cos sie rozregulowalo i roznie z nimi bywa :-(

    e.wela witaj w klubie! Kiedyś idealnie jak w zegarku 28 dni, czasem 29 dni, a odkąd sie staramy co cykl to inaczej raz 32 dni raz 25 dni... Karuzela. Gdyby nie mierzenie temp no i teraz testy owu to nie wiedziałabym kiedy ta owulacja

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie można robić testów ovu po 20? Ja wszystkie robiłam koło 22 i wychodziły. Na instrukcji nic nie było, że nie można ich robić wieczorem. Pisało tylko o pierwszym porannym moczu.

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wieczorową porą :) Byłam tu rano ale na chwilkę ;) Później organizm odmówił posłuszeństwa... ból w podbrzuszu miesiączkowy - ale to norma od kilku dni, a potem mdłości i brak apetytu. Jak coś zjadłam to było lepiej na chwilkę, a potem znowu... No i zrobiłam test - oczywiście biel vizira. Dzisiaj mam 10dpo.
    Spałam w dzień i teraz jest dobrze, chyba jakiś wirus mnie dopadł :(

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Cześć, rzadko tu bywam ostatnio,

    Nie mogę się pochwalić 2 kreskami na teście ciążowym, to chociaż pochwalę się ovu. Miałam nie robić, ale mi zostały... I zrobiłam wczoraj i dziś, zobaczcie jaki piękny pozytyw dziś po lewej i to wyszedł od razu, purpurowiał w oczach. No chociaż to mi wychodzi! XD Tylko niestety sex był wczoraj i przedwczoraj, więc luby się wypstrykał, ale trudno, już mi się nie chce tym przejmować ;)

    Śluz płodny jak złoto (na siemieniu i wiesiołku takiego nie miałam) i akurat wizyta u gina. I tak sobie myślę, czy żel z usg nie zaburzy mi niczego?

    db8137fd0dad56a9med.jpg

    Ja miałam usg na drugi dzień po owu i nic mi ten zel nie zaburzyl :)

    Mimo, ze testy mi nie wyszly takie piekne w polowie ;)

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean ja na Twoim miejscu bym predko testowala ciazowym, bo jesli udalo sie zajsc w ciaze to z takim niskim progiem lepiej jak najszybciej zaczac lykac dupka.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Jedna z Wielu dobrze, żebys zrobiła przeciwciała, ale polecam dobrego endo, który na miejscu zrobi Tobie badanie USG, mi ono wykryło Hashimoto mimo, że przeciwciala wyszły ok.
    Ja mam dobrego ginekologa i dobrego endokrynologa, bo gin-endo u mnie w mieście to jakaś pomyłka. Bylebyś trafiła w dobre ręce.:)

    Dzięki Kochama za wskazówki :)

    Żeby dostać się do endo to musze mieć skierowanie od rodzinnego, tak ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, mnie możecie zapisać na 26 luty, pozdrawiam

    kaka470 lubi tę wiadomość

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzięki Kochama za wskazówki :)

    Żeby dostać się do endo to musze mieć skierowanie od rodzinnego, tak ?

    Tak, trzeba mieć skierowanie od rodzinnego jeśli chcesz na NFZ. Jeśli prywatnie to bez skierowania :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    SusannaDean ja na Twoim miejscu bym predko testowala ciazowym, bo jesli udalo sie zajsc w ciaze to z takim niskim progiem lepiej jak najszybciej zaczac lykac dupka.
    Od 3 dni biorę asekuracyjnie dupka 3x1 taką dawkę jak mi gin po clo wyznaczał :) Bo to kurde nic nie wiadomo a zaszkodzić sobie można tylko nie braniem go

    Lola83 lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka0407 wrote:
    Tak, trzeba mieć skierowanie od rodzinnego jeśli chcesz na NFZ. Jeśli prywatnie to bez skierowania :)

    Dziękuje :* tak myślałam, ale wolałam dopytać kto pyta nie błądzi :D :*

    wszamanka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Dlaczego nie można robić testów ovu po 20? Ja wszystkie robiłam koło 22 i wychodziły. Na instrukcji nic nie było, że nie można ich robić wieczorem. Pisało tylko o pierwszym porannym moczu.
    Jak Ci wychodzi to dobrze, ale to trochę ryzyko, bo wtedy już jest niski poziom LH i można przegapić pozytyw. Ja zrobiłam raz o 13:00 i był pozytyw a tego samego dnia o 21:00 już negatyw, więc dla mnie to było za późno.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ