X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Haha to tak trochę się nie zaliczam do 2 :)
    Dzięki, zobaczę co mój gin powie :)
    Zajście jest możliwe, rozumiem, ale trochę się przyczyniać może, że tyle to u mnie trwa ? ;) 2 posty wyżej napisałam. Nic nie stanie na peszkodzie !!! Co miesiąc @ i załamka, ale wiara jest silniejsza :)

    jak najbardziej może się przyczyniać.
    kochana najlepiej w tej sytuacji znajdz gin-endo w jednym
    bo wielu ginekologów nie do końca ogarnia się na hormonach niestety
    a tu jedno z drugim idzie w parze

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    jak najbardziej może się przyczyniać.
    kochana najlepiej w tej sytuacji znajdz gin-endo w jednym
    bo wielu ginekologów nie do końca ogarnia się na hormonach niestety
    a tu jedno z drugim idzie w parze

    Dzięki w takim razie będe się dowiadywać co i jak i będę szukać :) :*

    marciaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2 wrote:
    Miałam bardzo podobne wyniki do Twoich. Poszłam z nimi do endokrynologa i niestety okazało się że mam niedoczynność tarczycy i hashimoto :( Dostałam euthyrox i tsh spadło mi do 2 :) Więc nie ma się co załamywać tylko trzeba iść do lekarza i się leczyć :) Trzymam za Ciebie kciuki!

    No właśnie, tylko , że ja się wcale nie załamałam nie wiem czemu.
    W ogóle to jakieś zobojętnienie jest we mnie i dziwna pustka.

    Edit: dziękuję za kciuki.
    Ja również za każdą z Was trzymam bardzo mocno :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 15:02

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz tsh wini za poronienie, miałam wtedy wynik 4,8 i okazało się ze to nieodczynnosi. Ale pocieszenie jest takie że tsh w miarę szybko się zbija ;)

    marciaa, Jedna_z_Wielu, spioch lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 12:00

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja mam zabawę z testami owu, znowu ciemnieje :) Czy to owu ? Wiem, że był temat z tym, ze owu wykrywa ciążę przed ciążowymi ale nie o to pytam. Nie ejst to pozytyw owu ale takim trybem skoro ciemnieje codziennie to pojutrze mógłby być...

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 12:00

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hejka ja mam zabawę z testami owu, znowu ciemnieje :) Czy to owu ? Wiem, że był temat z tym, ze owu wykrywa ciążę przed ciążowymi ale nie o to pytam. Nie ejst to pozytyw owu ale takim trybem skoro ciemnieje codziennie to pojutrze mógłby być...

    Susann jak najbardziej owulka mogła sie przesunąć (to mogłoby również tłumaczyć ten niski progesteron ;-) ). Szkoda ze nie mierzysz temp wtedy byłoby bardziej widać czy to owulka czy jednak juz po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 15:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    I jeszcze takie coś zapytam :
    Badać Przeciwciała przeciwko peroksydazie tarczycowej (aTPO, anty-TPO) ? Przeciwciała przeciwko receptorowi TSH (TRAb) ? I nie wiem czy jest coś jeszcze ? Czy spokojnie poszukać endo i czekać co powie / co zaleci ?

    Jeśli wizytę u endo będziesz miała prywatnie to ja bym zrobiła te.przeciwciała. po co płacić za wizytę na której i tak zleci ci zrobienie przeciwciał i wracać drugi raz z wynikami. A tak będzie wiadomo czy Hashimoto czy tylko jakieś niedobory w organizmie tymczasowe ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko to ciekawe, poeksperymentuje co mi szkodzi :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:00

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pewna, ale jeśli teraz będę na to patrzeć to będę mogła spytać potem gina co jest ze mną nie halo jeśli organizm mi takie figle płata np...

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:00

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Byłam pewna, ale jeśli teraz będę na to patrzeć to będę mogła spytać potem gina co jest ze mną nie halo jeśli organizm mi takie figle płata np...
    na pewno da mu to sygnał, że hormonki u Ciebie szaleja i trzeba podregulować. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No np :) Także może się to na coś przyda..a z tyłu głowy mam też to, że dziewczynom wychodziły w ciąży :) Ale to taka fantazja

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna tak jak pisały dziewczyny i TSH i prolaktyna do zbicia koniecznie! Ale weźmiesz leki wszystko się pięknie unormuje i będzie fasolinka jak nic :) <3
    Susanna ja raz miałam taką sytuację : pozytywny test ovu w 16dc(był też płodny sluz klucie w jajcu itp.) ale temperatura stała w miejscu wiec robiłam testy dalej i same negatywy aż do 25 dc wtedy znow pozytyw i dopiero po nim skoczyła tempka, cykl trwał 40 dni wiec ovu była w tym 26 dniu a wcześniej najwidoczniej organizm szykował się do ovu ale coś ja zablokowali i była później.
    Może podobna sytuacja będzie u Ciebie. Szczególnie ze próg malutki ( według mojej ginki powyzej 10 po ovu).
    Wiec może nie zaszkodzi dołożyć jeszcze <3 ;)
    Matko jak mnie gardło boli :( :(

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie pomogę bo dopiero pierwszy raz będę robić testy owu..

    powiedzcie kiedy je sięrobi? godzina? ile nie mozna pić ?

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    a jak u ciebie
    Duda blada. Drugi cykl długi zawsze 31 dni teraz 39. Wykres był piękny objawy tez. Nigdy w okresie brzuch i cynku nie bolały a w tym cyklu juz tydzień przed wiec można się nakręcić na ciążę. Okres mega . Sprawka miesniaka na wew. Stronie macicy i korzeniem na zewnątrz. Ani tego wyciąć bo uszkadza macice a nie chciałam zasuszac tabletkami bo dziecka pragnę, zwłaszcza ze gin mówił ze tak usytuowany nie powinien przeszkadzać w zajściu.
    Ciulowo bo nigdy nie wiadomo kiedy owu. Tylko testy owu mnie ratują i temperatury ale niestety szybko trzeba działać jak wykryja a mój za granicą pracuje. Jak były równe cykle to przyjeżdżał na tydzień i choć w owu trafiliśmy.
    Po @ lecę do giną z wykresami i może jakimiś badaniami krwi. Niech cos kombinuje

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Jedna tak jak pisały dziewczyny i TSH i prolaktyna do zbicia koniecznie! Ale weźmiesz leki wszystko się pięknie unormuje i będzie fasolinka jak nic :) <3
    Susanna ja raz miałam taką sytuację : pozytywny test ovu w 16dc(był też płodny sluz klucie w jajcu itp.) ale temperatura stała w miejscu wiec robiłam testy dalej i same negatywy aż do 25 dc wtedy znow pozytyw i dopiero po nim skoczyła tempka, cykl trwał 40 dni wiec ovu była w tym 26 dniu a wcześniej najwidoczniej organizm szykował się do ovu ale coś ja zablokowali i była później.
    Może podobna sytuacja będzie u Ciebie. Szczególnie ze próg malutki ( według mojej ginki powyzej 10 po ovu).
    Wiec może nie zaszkodzi dołożyć jeszcze <3 ;)
    Matko jak mnie gardło boli :( :(

    To zobaczymy
    14 lat już miesiączkuję i żaden cykl nie trwał ponad 33 dni :) Ale zawsze może być ten pierwszy raz

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po 15 latach 30-33 dniowych cykli trafiły się 4 cykle pod rząd 39-43 dniowe teraz znow w normie wiec naprawdę wszystko się może zdarzyc ;)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ