Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUXMED -USG
Odpowiedz

LUXMED -USG

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LuckyMe Koleżanka

Wysłany: 1 października 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie dziewczyny. Czy któraś z Was sie orientuje który z lekarzy w LuxMedzie w Warszawie ma w gabinecie aparat do USG ? Strasznie męczące jest chodzenie po skierowanie a potem czekanie na na ogole bardzo odległy termin USG ciąży. Pozdrawiam

Aniołek 9/2014 [*]

3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 1 października 2014, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety żaden to są dwie różne wizyty :-( dwóch różnych lekarzy
    Adzia85 wrote:
    WItajcie dziewczyny. Czy któraś z Was sie orientuje który z lekarzy w LuxMedzie w Warszawie ma w gabinecie aparat do USG ? Strasznie męczące jest chodzenie po skierowanie a potem czekanie na na ogole bardzo odległy termin USG ciąży. Pozdrawiam

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 1 października 2014, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś korzystałam z LuxMedu we Wrocławiu i tam normalnie USG było w gabinecie, potem przeprowadziłam się do Gdyni i tutaj szok - osobno. Z tego co widzę nie tylko tutaj... Męczące to było strasznie więc zrezygnowałam z abonamentu u nich.

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • LuckyMe Koleżanka

Wysłany: 1 października 2014, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi.
    Wiem że w Limie w Marriotcie prof.Kamiński robi u siebie na wizycie USG, ale do niego bardzo cieżko sie dostać.

Aniołek 9/2014 [*]

3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2014, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależnie w jakim mieście. W Gdyni np. nie ma usg w gabinecie, ale byłam ostatnio w Gdańsku i tam jest połączony gabinet z usg.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ