X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne macica po porodzie
Odpowiedz

macica po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po urodzeniu dziecka wypadła mi macica i lekarz jakby ją"wsadził" i ruchami na brzuchu umiejscowił na miejscu :/ jest to przerażające dla mnie, nie mam żadnych objawów od tego czasu a mineło 2,5roku. Czy ktoś miał też tak? planujemy z mężem rodzeństwo dla syna i już się staramy ale właśnie sobie przypomniałam o tej strasznej sytuacji i nie wiem co się może zdarzyć, czy mi całkiem wypadnie? czy już w trakcie ciąży moze się coś stać czy po porodzie...boje się, że będę miała problemy z wypadającą macicą i dolegliwości z tym związane :/

    qb3c2n0aibsaj33t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ