X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe ale czy udane?
Odpowiedz

Majowe ale czy udane?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanka# Koleżanka
    Postów: 58 28

    Wysłany: 7 maja 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem tu nowa, mam 25 lat i od 4 miesiecy z narzeczonym staramy się o maleństwo.
    W tym cyklu jakby wszystko jest inaczej, może wesprzecie albo wybijecie z głowy te głupoty i wkręca ie sobie.
    Cykle co 30 dni, ostatnia miesiaczka 16.04
    2 dni temu zabolało mnie podbrzusze tak aż musiałam sie zgiąć w pół i trwało to ok 5min.
    A od tego czasu pobolewa mnie lewy jajnik.
    Zapisałam się na wizyte do gin na środę aby wykluczyc jakieś chorobsko.
    Ale pobolewają mnie rownież piersi ale nie jakoś specjalnie czasem przed okresem bardziej bolą:)
    Oprocz tego mam w sobie jakiś taki duzy niepokoj i nie umiem zajac niczym mysli. :(
    Która bedzie testować w najbliższych dniach? Trzymam kciuki za siebie i za każdą oddzielnie!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ